Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy a nagyon...

Miért van az, hogy a nagyon csinos nőknek sokszor kifejezetten csúnya barátnője van?

Figyelt kérdés

2023. okt. 12. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
nem a szépség alapján gyűjtik a barátaikat. Bonyi?
2023. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Csúnya lányok azért szeretnek tapadni csinos lányokra, mert a csinos lányok körül sok férfi legyeskedik és remélik, hogy a lepattintott jelöltekből nekik is jut.
2023. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ha ez egy tendencia,és tutira szándékos, akkor pl azért, hogy őmellette sokkal szebbnek látszik, és akkor őtőle nem kell félnie/tartania, hogy vetélytársra akadt;mert a nemolyanszép csaj mellett ő kitűnik; ha ketten mennek valahova; egyből ő a jobb csaj.


De szerintem simán lehet az is,hogy a véletlen hozza így, vagy pl másvalaki máshogy látja, pl valakinek pont a másik csaj jön be, mint neked, van akinek akár esetleg mind2 tetszik egyformán nagyon, lehet olyan, akinek az egyikük sem az esete. Ez meg egyéni ízlés kérdése.


De visszatérve, szóval lehet, hogy tök véletlenül pont azzal az emberrel találják meg a közös hangot, tudnak egymással együtt jól megértően könnyeden barátian beszélgetni, dumcsizni, egymással van az a kölcsönös szimpátia, és totál nem lényeges egyiküknek sem, hogy a másiknak pl szerinte mennyire "esztétikus" a kinézete, hogy a másik mennyire jó nő ; mert nem akar vele vetélkedni, egyszerűen csak ismerkedik, vagy barátnőt keres; vagy jóban akar lenni az új kollégával. ( most sima barinőként írtam, nem járós, de lehet, hogy ott is lenne pl valami benne.)

2023. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
* Remélem,nem írtam butaságot/rosszat, bocsi, ha igen.
2023. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

A baráti társaságomban tök szép lányok vannak, de ennek semmi köze semmihez, így alakult.


Bár az egyik barátnőm anyjának az új palija egyszer azzal akart bevágódni a barátnőmnél, hogy ő tipikusan az a lány, aki gyönyörű létére ronda lányokkal barátkozik... Hát köszöntük szépen.

2023. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem ritka az olyan eset, amikor a szebbik éppen a saját szépségét akarja hangsúlyozni, kiemelni azzal, hogy a csúnyácskával van együtt.
2023. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Ez csak egy viszonyítási csalódás: a másik szép és hozzá viszonyítva a másik nem annyira szép, de nem feltétlen nem kelendő valakinek.
2023. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem külső alapján választ barátokat magának az ember ideális esetben. Akkor se, ha történetesen szép nő.
2023. okt. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Aki így választ, az a kontraszt miatt. Jobbak az esélyei, ha kiemelkedik a többiek közül
2023. okt. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, el tudom képzelni hogy valakinél ez szándékos (talán inkább tudat alatt…) A nők sokszor a vetélytársat látják egymásban, figyelik egymást, felmérik a konkurenciát, ha olyannal barátkoznak akit nem tartanak vetélytársnak az kényelmesebb. Mostanában hallottam azt a mondást, hogy “nőnek nő a legnagyobb legnagyobb ellensége”, hát 100%-ban egyet tudok érteni.
2023. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!