Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mások hogy szereznek barátokat...

Mások hogy szereznek barátokat sulin kívül is?

Figyelt kérdés
Mert nekem csak az osztályomból vannak barátaim. De valakiknek meg olyan sok van sulin kívül is. Hogy csinálhatják?

2023. okt. 13. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Valszeg csak ismerősei bulikból, de barátnak mondja őket, hogy menőbbnek tűnjenek. A másik lehetőség meg általánosból a régi barátok.


Buliba se nagyon beszélgetnek egymással az emberek, csak akkor ha van közös ismerősük, ahogy tapasztaltam eddig végzősként.

De van különbség a barát és ismerős között.

2023. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van akit facebookrol , egyéb netes játékból szedtem össze, találkozunk párszor az elején + sokat beszéltünk+ közös programok élmények, van akit buliból, elkezdtünk beszélgetni, kövi buli találka + programok beszélgetés itt is.. és tudok rájuk számítani. Szimplán nyitsz az emberek felé, lesz aki viszonozza ennyire egyszerű, körülmény majdnem mindegy, szereztem már úgy is barátot hogy egyszerre késtünk le a buszt és ismerőse hazadobott engem is, szimpatikus volt beszélgetés alatt, kértem elérhetőséget és amit fentebb írtam..
2023. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Sehogy.

Csak dolgoznak mint valami csicska. Aztán örülnek hogy "jé tudok ennivalót venni és nem halok éhen"

2023. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hobbik mentén

Barátok barátai.

2023. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a legtöbb barátom még oviból van, igazából én sem tudom hogyan maradtak meg, mert már egyetemre járunk.

Sok olyan barátom lett akiket másokon keresztül ismertem meg, pl bulikban, aztán mivel megvolt az összhang később is találkoztam velük.

Van pár barátom diákmunka, sport, szakkörök miatt. Suliban más osztályba járókkal leginkább úgy tudtam ismerkedni, hogy diákönkormányzatos voltam, nálunk elég aktív kis közösség volt.

2023. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni. Nálunk az egyetemen mivel 150en vagyunk kb,óriási a klikkesedés. Én másodévre végül egy lánnyal lettem jóban, de ő is messze lakik, viszont mindig látom hogy a többi csajnak egy csomó barátnője van az egyetemen kívül. Nekem meg itt se lett új közelebbi,gimnáziumból 1 emberrel tartom a kapcsolatot aki elköltözött..:/

20L

2023. okt. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2023. okt. 14. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!