Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a külső ennyire számít...

Ha a külső ennyire számít akkor csúnyább embereknek hogy lehet párjuk?

Figyelt kérdés
Több olyan férfit ismerek főleg aki tényleg nem néznek ki jól, pl. a kollégáim között egyáltalán nem gazdagok, mert ugyanannyi a fizetésük van, de vannak ilyen barátaim is, tudom hogy nem gazdagok és nem néznek ki jól, el vannak hízva kopaszodnak és még sorolhatnám őket és mindegyiknek van barátnőjük. Igaz nem egy bombázó csaj, de nem is olyan csúnya, teljesen átlagos vékony lány ha azt mondják hogy a külső nem szánt az ismerkedésben, akkor ezeknek az embereknek hogy lehet hogy van párjuk, mi lehet a vonzó bennük, lehet mégsem a külső számít?
2023. okt. 15. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Jó külsővel nyilván nagyobb a választék. De sokan ott rontják el, hogy az ő külsejük nem szabad, hogy számítson, de partner olyan kellene nekik, aki viszot legyen 10/10-es.
2023. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
🤷🏽 És mivan akkor ha valaki nem 10/10-es? Meg a jó külső. Nem csak az a lényeg, én se vagyok csúnya de ha egy randi vontatottan megy mert alig tudsz megszólalni akkor ja biztos nem veled tölti az éjszakát. Legyenek skilljeid mert anelkul mindegy is hogy nézel ki
2023. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Van, akinek nagyon számít, van, akinek kevésbé, van, akinek csak az számít, meg olyan is, akinek egyáltalán nem. Nem vagyunk egyformák.
2023. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez nem ennyire fekete-fehér, hogy aki szép az talál párt magának, aki meg nem az nem fog (még ha az emberek többsége ezt is gondolja).


Összességében ugyanolyan fontos itt is a szerencse, mint akár a karrier területén.


Mindenki ismer olyan ember (végzettségtől függetlenül) aki szerencsés, tök jó munkahelye van, jó kollégák, főnökség, fizetés, meg olyat is aki már a 3. munkahelyén van az évben és nem jó, és megint munkát keres és totál szerencsétlen.


Például karrierben én is ilyen szerencsés vagyok, mindig is jól kerestem, 20 éves korom óta Ausztriában élek (most vagyok 33), semmit nem kellett tennem azért hogy ide kikerüljek mert testvérem hozott ki, mindenki teljesen normálisan viselkedett velem anno, annak ellenére hogy akkor még nem beszéltem a nyelvet, most egy olyan munkahelyem van hogy konkrétan innen szeretnék nyugdíjba menni. Tehát ez ilyen, szerencse.


De például párkeresésben sosem volt szerencsém. Egyszerűen elkerül.


Szóval hogy lesz-e barátnőd, az nem attól függ, hogy kopaszodsz-e vagy éppen pocakos vagy.

2023. okt. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
A külső egy érdekes kérdés. Tök szubjektív, hogy kinek mi tetszik. Tulajdonképpen, ha valaki nem taszítóan rusnya(bár ez is szubjektív), akkor már van esélye, csak valószínűleg nem lesz sikeres online társkeresős húzogatós appokon. Személyes ismeretségben meg, ha elég sokat lógsz valakivel, jófej vagy, kedvel téged a másik, barátság, stb, akkor idővel átalakulhatnak az érzések.
2023. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

A jó külső (=szépség) relatív. Szerinted valaki nem néz ki jól, másnak meg ő egy Adonisz.

Ha mindenkinek ugyanolyan lenne a szépségideálja akkor az emberiség egyforma lenne.


Jó lenne ha nem lennél egy felszínes sznob!

2023. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek sok oka lehet.

1.Aki szerinted csúnya, az lehet hogy régebben szép volt és a párja akkor szeretett bele (a külsőnk változik).

2.Aki szerinted nem szép, azt más még láthatja vonzónak.

3.vannak, akiknek nem jönnek be a szép emberek. Két nőt is ismerek, akik kifejtették hogy ők nem kedvelik a jóképű férfiakat. Nem bíznak bennük, stb.

4.Lehet, hogy az illetőt nem a szépségéért szereti a párja, hanem ezer más dologért. Pl természete, pénze, stb.

2023. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan párom, akibe úgy szerettem bele, hogy az én ízlésem szerint őt kifejezetten csúnyának láttam, akkor is, mikor kialakultak az érzéseim az irányába.

De olyan jó humora, stabil, biztonságot sugárzó személyisége és sziporkázó intelligenciája volt (és van a mai napig egyébként, csak már nem vagyok belé szerelmes, és nem vagyunk együtt), hogy azzal teljesen levett a lábamról.

Ellenben, főleg fiatalabb koromban volt egy csomó tinder-randim, ahol egy adonisz volt a partnerem, de élőben olyannyira nem volt szimpatikus, hogy 1-2 óra után azt mondtam, hogy oké, megpróbáltuk, inkább ne raboljuk tovább egymás idejét, mert addigra már annyira felidegesítettek az unalmas fecsegésükkel, hogy még a vonzó külsejük miatt se tudtam volna lefeküdni velük, egyszerűen elromlott a dolog ott, mikor kinyitotta a száját...

2023. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!