Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális, hogy én megsértőd...

Az normális, hogy én megsértődöm ezen a dolgon?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, aki nem kedvel engem, meg igazából a 2 barátnőmet sem, de ugye velük azt csinálja, hogy először kibeszéli őket a hátuk mögött, utána meg ölelgeti őket.

Viszont reggelente, amikor felszáll a buszra, (ugye ő hátrébb szokott menni, ott keres helyet, mi meg előrébb vagyunk a barátnőimmel) csak a két barátnőmnek köszön, és meg is öleli őket, engem meg konkrétan levegőnek néz, még köszönni sem köszön, és állítólag azért nem kedvel engem, mert ő kétszínűnek titulál, és már mondta is, hogy nem mer bennem megbízni.

Ezen jót nevettem, mert ő a legnagyobb kétszínű amúgy, de mindegy.

Szóval az a lényeg, hogy nekem ez elég szarul esik, hogy nekem szarik egy hellót dobni, a barátnőimet meg még ölelgeti is.

Ez nem bunkóság egy picit?


2023. okt. 16. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
A bnoid minek ölelgetik..
2023. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőid biztos barátnők? Ha ezt hagyják neki... Ezen is elgondolkodnék a helyedben. Egyébként köszönj rá te. Határozottan, hadd érezze kellemetlenül magát. Ez őt minősíti, nem téged.
2023. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#3

Hát az a baj, hogy már lassan tényleg nem lehet egy emberben sem megbízni.

Majd köszönök neki én. :)

2023. okt. 16. 21:29
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
3-as vagyok. Tényleg nem azért, hogy alárendeld magad, hanem amit leírtam. :) Amúgy a kedvesség a legjobb "fegyver" sokszor. Lehet, hogy barátnők lesztek. Lehet tudni, miért nem kedvel?
2023. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha igaz barátnők lennének, akkor ilyen esetben legalább az egyik azt mondaná neki:

-Bemutatom a barátnőnket, ismerkedjetek meg.

2023. okt. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4-es

Hát tavaly szeptemberben vesztünk össze egy másik lány ismerősöm miatt, mert ugye én elmondtam annak a csajnak a rossz véleményemet, aki ugye nem köszön nekem, és utána meg beszélgettem vele, és ezen háborodott fel, hogy ő nem mer bennem megbízni, mert én mekkora kétszínű vagyok, biztos őt is kibeszélem, utána meg nyalizok neki (holott ez egyáltalán nem így van, mert az, hogy egy emberrel én milyen vagyok, az nem azt jelenti, hogy mással is).

Közben pedig tapasztaltam, hogy ő a legnagyobb kétszínű, mert az egyik "barátnőmet", akinek szokott köszönni, meg meg is öleli őt, ugyanúgy kibeszéli, utána meg nyalizik neki, ölelgeti.

Szóval ezt tartom hülyeségnek, hogy ő van felháborodva, hogy bennem nem lehet megbízni, közben meg ő ugyanazt csinálja.

Ezért nem kedvel.

2023. okt. 17. 09:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Említsd meg a barátnődnek, hogy kibeszéli őt a háta mögött.
2023. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Már mondtam neki, de azt mondta őt nem érdekli.

2023. okt. 17. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!