Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi értelme van a fiú-lány...

Mi értelme van a fiú-lány barátságnak?

Figyelt kérdés

Szerintem létezhet, csak értelmét nem látom.

Minek szánjak egy olyan (esetemben) nőre energiát, akivel még le sem fekszek - pedig olyat kevesebb energiabefektetéssel is kapok-?

Én feleslegesnek gondolom az időmet/energiámat egy olyanra szánni, aki hiába csinos, kedves stb, kijelenti, hogy csak barátkozni szeretne.

Helyette inkább foglalkozok egy olyannal, aki többre is nyitott, hiszen minimum ugyan azt meg tudja adni, mint a másik is.

Mondjuk ez attól is függ talán, hogy mennyire nagy egyéniség az illető.. Talán ha nem lenne pótolható, akkor megérné még a barátság is vele, de ilyennel még nemigazán találkoztam.

Mit gondoltok erről?



2023. okt. 18. 04:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem minden a szexről szól. Meg lehet beszélni dolgokat a másik nem szempontjait is figyelembe véve, mert attól, hogy az azonos nemű barát igazat ad, még tévedhet az ember. Persze így is, de ugye több szem többet lát.
2023. okt. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Hát van akinek tényleg nincs semmi értelme, ami oké...


Viszont vannak, akik felismerik hogy nemiszervek ide vagy oda, nő, férfi, tökmindegy, mindannyian pont ugyanolyan emberek vagyunk. Azért éri meg nővel barátkozni amiért férfival is, mert jofej az illető, kijottok egymással, találsz benne emberi értéket, stb. Attól hogy nincs hozzáférésed egy nő pnájához, még élvezheted a társaságát,úgy mint ahogy a férfi barátaid társaságát is élvezed.(mondom ezt úgy hogy én sem vagyok híve a férfi nő barátságoknak😅)

2023. okt. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi erővel pasival se barátkozz akkor, hisz annak se leszel haszonélvezője.
2023. okt. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az élet hozzá az ilyen kapcsolatokat, nem szándékosan keres valaki, hogy ellenkező nemű barátja legyen. Egy munkatárs, egy szomszéd, volt iskolatárs, haverom barátnője, mindenképpen vmilyen közös társaság tagjaiból jön létre olyan emberek között, akik nem akarnak a másiktól többet, de jól el tudnak egymással beszélgetni. Nem minden a dugás.

Előnye: sokat megtudhatsz a másik nem gondolkodásmódjáról ezáltal jobban megértheted őket és ők is téged.

2023. okt. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Férfiakkal miért barátkozol? Velük sem dugsz, vagy igen?
2023. okt. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme a fiú-fiú barátságnak? Ott se dugjátok meg egymást, mégis van valmai értelme.

Na, pont ugyanez az értelme a fiú-lány barátságnak is.

2023. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Metionin ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mintha egy azonos neművel barátkoznál. Érted, barátkoznál. A barátságban nincs szexuális töltet. Miért barátkozol a fiú barátaiddal? Na ugyanazért lehet barátkozni nőkkel is, ugyanolyan emberek, nem csak a p1na határozza meg őket.
2023. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fiú lány barátság itt amiről érdemes beszélni hanem a hozzáállásod. Ha úgy állsz az emberekhez hogy megéri e... (egészítsd ki ahogy akarod) akkor rég rosszul állsz az élethez.
2023. okt. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hmm, mondjuk én barátnak azt tartom, akivel szinte minden nap beszélek, gyakran találkozok és nagyon közel kerülünk egymáshoz.

Lány ismerőseim (ahogy #4 is írja, munkatárs stb.) nyilván vannak, de az nekem nem barátság még.

Akivel meg már barátok lennénk ténylegesen, azzal már annyira jól meg kell hogy legyünk.

Ha meg megvan az az összhang és annyira jól érezzük magunkat egymással, akkor akár együtt is lehetnénk.

Lehet, hogy ez csak az én jelenlegi állapotom miatt van, de ha van egy kevés szabadidőm, amit ismerkedésre fordítok, akkor azt szeretném, hogy eredményes legyen és első sorban párt találjak, ne lánybarátot..

2023. okt. 18. 14:35
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez a kérdés nem fiú-lány barátságról szól, hanem társkeresésről.

és valóban, ha társat keresel, akkor nem jó, ha abból barát lesz. Tulajdonképpen nem is lesz.

2023. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!