Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért irritálhat az általam...

Miért irritálhat az általam újonnan megismert személyek hangja?

Figyelt kérdés
Eddig minden engem körülvevő ember hangját felismertem,szerettemmg ilyenek.De szeptembertől az újabb ismerőseim hangja nagyon irritáló,unszimpatikus.Emiatt képes vagyok másképpen nézni rá mert irritál a hangja,pedig lehet egy fantasztikus ember.Más is van vele hasonloan?Mit tehetnék ellene?

2023. okt. 23. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Történt valami komoly stressz veled az utóbbi időben? Lelki trauma, vagy a füleddel összefüggő baleset?
2023. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak érzékeny a hallásod. Máskülönben, ha ez nem egy gyakori jelenség nálad, szerintem nincs értelme aggódnod miatta. Lehet az is, hogy csak simán stresszesebb vagy, nekem is szokott ilyen lenni.
2023. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mást utálni a hangjáért az ugyan olyan, mint amikor bántanak valakit, mert mondjuk csendesebb. Pedig az aztán tényleg iritáló lehet, amikor nem hallani a válaszait, vagy amit mond. Aztán mégis azt mondják, hogy ne bántsuk.


Akkor te is ugyan olyan vagy, mint azok, akik bántalmazzák a másikat. Utálom az ilyeneket. Belekötnek a másikba, hogy hogy néz ki, hogy milyen arcot vág, zavarja, ha a másik nevet, vagy ha jól érzi magát, zavarják a cuccai, pedig őt is zavarta, amikor bántották, ha pl. nem volt elég menő. De azért zavarják a többiek. Sok ilyen van, a aszociálisok többsége pont ilyen. A semmiért kirugatják a másikat, mert az zavarja. Még ok sem kell. Ilyen az összes aszociális, mégis dolgozhatnak, pedig sokkal jobb lenne nélkülük. A fóbiájuk sem jogos. Ők pánikolnak, akkor ott be lesz támadva a másik, ok nélkül is.


Én nem szoktam bántani a másikat, de hogyha bántanak, akkor nem érdekel, hogy egy vagány srác, vagy egy aszociális az illető, kiütöm, ha arról van szó.

A paranoiások úgyis veszélyesek. Nem hagyom, hogy egy ilyen ok nélkül bántson, csak mert ő éppen jogosnak látja, mert valami pánikrohama van.

2023. okt. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!