Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Betegen volt, hogy elmentél...

Betegen volt, hogy elmentél bulizni?

Figyelt kérdés
agy éppen ismerősöd, barátnőd jött betegen ami már zavart titeket

2023. okt. 24. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Egészségesen sem
2023. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert ha beteg vagyok, annyira rosszul érzem magamat, hogy felkelni sincs erőm, a "könnyű nátha" típusú betegségek pedig olyan kellemetlenségeket okoznak, amik miatt nem sminkelek, nem öltözöm fel szépen, nem megyek szórakozni. A barátaimra is ez jellemző.
2023. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Maradványtünetekkel, vagy kisebb problémákkal igen (pl. nátha, allergia, kis hasfájás), influenzaszerű megbetegedéssel nem, ott a közérzetem is szar, ill. azt tényleg nem lenne jó terjeszteni. Baráti, családi körbe is azt követjük, hogy pár tüsszentés, köhintés nem zavar senkit (ha így lenne, alig találkoznánk ősszel, télen, sűrűn beteg vki egy kicsit), de húzósabb tünetekkel nem találkozunk. Olyan egyébként sajnos többször is volt, hogy elmentem úgy szórakozni, hogy itthon még semmi bajom nem volt, de az este folyamán kiderült, hogy lappangott már bennem vmi jó kis influenza/COVID-szerű betegség, és rosszul lettem.
2023. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem, oktatásra melóba sem, meg kormány mögé sem ülök , nagyobb gond szövődmény baleset lesz .
2023. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3 akkor a buli ideje alatt lázasodtál be? Végig ott maradtál azért?
2023. okt. 24. 14:13
 6/14 Hovarju ***** válasza:
65%

Én egyszer, sok évvel ezelőtt 37,5 °C -os hőemelkedéssel elmentem, egy kb.25 km-es gyalogtúrára, mert meg volt beszélve és nem akartam kihagyni.

Hát a hegymászás nem tett jót. A túra végére már teljesen belázasodtam, úgyhogy soha többet nem tettem ilyet.

2023. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2023. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
A 3-as vagyok: Koncert után felmentem egy barátomhoz/partneremhez, és elájultam, minden előjel nélkül, egyik pillanatról a másikra. Nem tudtam, mitől, maradtam nála az éjszaka további részében, pihentünk. Reggel indultam haza, gyengének éreztem magam, és az út során már rázott a hideg, influenzaszerű betegség lett belőle. A másik emlékezetes, zenés-kajálós szórakozóhely, törzshelyem, nagyon jót vacsoráztam, pár óra múlva kimentem pisilni, hirtelen begörcsölt a gyomrom, és ürítettem alul, felül is, szerencsére legalább nem egyszerre… Tudtam, hogy azonnal haza kell menni, a barát, akivel voltam, ő is indult volna lassan, hívott taxit, el is kísért. Pár napig enyhe gyomorproblémáim voltak, majd influenzaszerű tünetek, és szaglás-, ill. ízvesztés. Szerencsére amúgy senki, akivel szorosabban voltam az esetek során, nem kapta el. Lázas típus amúgy nem vagyok, max. hőemelkedés, de normál hővel is nagyon tud rázni a hideg.
2023. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kitana. ***** válasza:
Kezdődő betegséggel mentem, még épp voltam olyan jól, hogy összeszedjem magam, de annyira nem volt jó, csak nem akartam lemondani, mert akkor épp régóta nem találkoztam azokkal a barátaimmal.
2023. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9 milyen betegséged lett belőle?
2023. okt. 24. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!