Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak barátaid, ha igen...

Vannak barátaid, ha igen honnan ismered őket ?

Figyelt kérdés

A kérdés adott . Volt egy elég hosszú depressziós idoszakom és minden kapcsolatom megromlott, elkopott .

Nyilván lehetne a munkahelyen barátkozni , de alig van a korosztalyomba valaki .

Honnan ismered a barátaid és hány éves vagy ?


2023. okt. 25. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Kicsit furcsán fogok fogalmazni, szóval hadd adjak egy kis magyarázatot. Nálam a barát azt az embert jelenti, akivel vannak közös programjaim/élményeim, valamint a bizalmasom és a lelki társam is egyben. Ebben az értelemben nekem egy barátom sincs. Ellenben sok kollégám a bizalmasom és a lelki társam. Továbbá, kialakultak kisebb ismeretségek is azáltal, hogy eljártam engem érdeklő eseményekre, illetve hozzám hasonló emberek társaságába.


30/F

2023. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

2 barátom van, évekkel ezelőtt az egyetemen ismerkedtünk meg. Vannak a mai napig közös programjaink, bármikor és bármiben szívesen segítünk egymásnak, bizalmasai vagyunk egymásnak. Ennyi, több nincs és nem is igénylem.

Több olyan ismerősöm is van, akivel néha egymásra írunk, hogy mizu, de ennyi, ez nálam nem számít barátságnak.

27

2023. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!