Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Paranoiás vagyok, vagy van...

Paranoiás vagyok, vagy van valami abban amit képzelek?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátom a munkahelyen, mindent megbeszéltünk. Nagyon sokat tud rólam, mindenemről. Tönkre tudna tenni, ha akarna.

Sajnos csúnyán össze vesztünk és közölte, hogy ne merjek vele b.szakodni mert sok dolgot lementett rólam. ( micsoda barát)


A lényeg, hogy elmeséltem sokmindent egy másik kollégának aki a cimborám.

Mostanra már nem tudom mit higyjek.

A történtek:


2 hónapja vesztünk össze, három hétig nem szóltunk egymáshoz. Utána beszéltünk, akkor jelentette ezt ki. Azonban köszönt, normalis volt, de távolságtartó.

Egy nap múlva amikor én nem melóztam másnap már nem szólt megint hozzám.


Kérdeztem azt az egy kollégát akinek meséltem, hogy tud e bármit. Ő tagadott, elmondása szerint nem beszéltek rólam.


Később elmeséltem a haveromnak, hogy a viberen még nem vagyok letiltva. Ez 3 napja volt.


Mára letiltott onnan is.


Megint megkérdeztem a srácot, továbbra is tagad. Nem beszélnek. Nekem hihetőnek tűnik.


Közben sokszor bejön hozzánk az irodába a lány akiről szó van, de nem hozzám hanem a haveromhoz. Nekem furcsa, mintha direkt csinálná. Nem tudom, hogy mi történik.


Nekem hihetőnek tűnik a haverom, nem akar vele foglalkozni, nem fohászkodik. Viszont valamiért letiltott a viberről miután beszéltünk róla. Viszont 3 napra rá nem azonnal.


Azon is agyaltam, hogy valahogy lehallgat az irodában vagy nem tudom.. senki másnak nem meséltem a kapcsolatunkról, tehát más ember miatt nem haragudhat rám, más nem mondhatott semmit.


Ti hogyan derítenék ki hogy a haverommal dumál?


Ez a viberes sztori is erre volt csak, azonban nem tudom hogy most tiltott vagy csak beállított valamit a viberen hogy ne lássam.


Ötletek? Valami csavart kérdés vagy sztori a havernak hogy később kiugorjon a nyúl a bokorból?


Kezdek paranoiás lenni.


2023. okt. 26. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Rossz kategória.
2023. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Mit akarsz ezen csavarni?


A legtöbb ember b.szme.


---> Sajnos csúnyán össze vesztünk és közölte, hogy ne merjek vele b.szakodni mert sok dolgot lementett rólam. ( micsoda barát)


Ezzel meg csak óvatosan. Mmint ő vigyázzon ezzel :D Az atombombának mindegy, hogy ki rugdalja, az mindenkit visz a hatósugáron belül ;)

2023. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Pontosan ezért nem szoktam munkehelyen barátkozni, a kollégák nem barátok.
2023. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Miért kell magad kiadni egy kollégának ilyen szinten?

Ilyen a nővérem is ,minden lelkibajat kisirja, aztán csodálkozik, hogy kibeszelik. Az ember nem barátkozni jár a munkahelyére.

Én is tök jóban voltam a munkatarsaimmal, némelyikét nagyon szerettem, de nem vittem túlzásba. Van egy hatar.

2023. okt. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!