Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindkét nemtől kérdezem, ha...

Mindkét nemtől kérdezem, ha ismerkedési fázisban megmaradtok csak baráti szinten a másik fél részéről, nem nehéz elfogadni azt hogy nem tekint rád szexuálisan férfiként/nőként?

Figyelt kérdés
Feldolgozni hogy nem kellesz neki igazán, de barátnak legjobb vagy? És ne adj Isten még a következő jelölt kapcsán is tőled kér mint baráttól tanácsot, véleményt?
2023. okt. 31. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt fel kell dolgoznod, akkor neked nem sikerült baráttá válni, de egy epekedő, csalódott rajongó vagy.
2023. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen. De valoszinuleg nem kivannek a baratja maradni, legalabbis addig, mig en gyenged erzelmeket taplalok iranta.
2023. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem barátkoznék ilyen helyzetben. Ha romantikus érzéseket táplálok valaki iránt, de ő nem viszonozza, nem maradok a közelében, az mindkettőnknek kínos. Nincs ezen mit feldolgozni, elfogadom a visszautasítást, de számomra kellemetlen egy ilyen után a másik féllel érintkezni, az önérzetemet sérti.
2023. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem az a normális, hogy ha valaki a barátom, az nem tekint rám szexuális módon. Ha azt szeretném, hogy úgy tekintsen rám, akkor nem barátként ismerkedek vele és ha kiderül, hogy nem jövök be neki, akkor nem ismerkedek vele tovább.
2023. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a megerősítést! Az adott esetben folyamatosan keresi a társaságomat, mindketten próbálkoztunk a másiknál, de valamiért ne úgy alakultak a dolgok. Megmaradtunk barátok. De akkor miért keres ha új kapcsolat után néz? Áldásom rá. Hagyjon békén! Már többször volt hogy pár hét után nem éreztem a hiányát, mert volt valakivel kialakulóban kapcsolata, persze nem jött össze nekik, én kezdtem elfelejteni, nem keresem őt stb, és akkor megint ő keres. Nem értem miért teszi ezt velem. Mintha kellenék is meg nem is ezt érzem.
2023. okt. 31. 15:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez igazi se vele-se nelkule... es az sose visz jora, az legtobbszor nelkule.

Akkor lesz vege, ha minden szalat elvagsz, letiltod, ne is ferjen hozzad.

Ez ilyen ego-pumpa neki, h tudja, hozzad mindig visszaterhet. Teged meg mindig vhol erdekel.

Talonban tart. Ez nem baratsag. Szerintem.

2023. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem erted a baratsag lenyeget. Mas baratok se talalkoznak mindig ugyanolyan rendszeresseggel es nem borulnak ki a szunetektol.
2023. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha érdekel téged, akkor hajrá rá, amikor épp szabad és keres, jöjjenek össze. Ha nem akarja, akkor viszont tedd egyértelművé a helyzetet, hogy te mit akarsz tőle, vagy ő is gondolkodjon rólad többen, mint barátság, vagy egyáltalán ne keressen.


Az egy dolog, hogy te eltávolodsz, nem keresed, stb. De ha ez nincs kimondva, egyértelművé téve, akkor ő csak azt látja, hogy milyen rég beszéltetek, kéne már újra beszélni és amikor épp nincs más helyetted, akkor keres.


Ha szerelmes vagy sem csak utalgatni kell rá, hogy a másik sejtse, meg értse a jelekből, hanem egyértelművé kell tenni, hogy mit akarsz.

Ugyanígy kell a kapcsolatot megszakítani is. Lehetőleg kimondva a másiknak, hogy hallja és felfogja. Utána pedig a megfelelő lépésekkel (tiltás és hasonlók) megerősítve, hogy azt is felfogja, hogy komolyan gondolod.


A tiltás egyébként azért is hasznos, mert akkor nem látod minden közösségi oldalon folyton azt hogy kivel mit csinál, miket posztol és nem szenved az miatta. Így sokkal több esélyed van elfelejteni és tovább lépni.

2023. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt: igaz az, amit első mond.

Másrészt: az, hogy nem akar járni velem, nem azt jelenti, hogy ne tekinthetne rám férfiként. Csak egy kapcsolat jobb esetben több, mint puszta dugásvágy.

nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!