Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik igaz barátság?

Létezik igaz barátság?

Figyelt kérdés
Egyre többet csalódtam az elmúlt hónapokban. Van egy legjobb barátnőm de amióta lett barátja azóta egyáltalán nem beszélünk nem is találkozunk. Igazából a koliban szobatársak vagyunk de ő így is csak a barátjával beszél telefonon. Van rajta kívül pár jó barátom, de velük nem olyan szoros a kapcsolatom. Kicsit elhanyagoltnak/magányosnak érzem magam. Sajnos nem most érzem először at hogy lecseréltek. Veletek is volt már ilyen?

nov. 3. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lett volna. Próbáld meg önmagadban megtalálni az élet értelmét. Igaz barátság? Nem tudom... lehet túl depressziós vagyok, de ahogy mondtam, én inkább magamban próbálok meg bízni.
nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Azért a kapcsolat mindig előrevalóbb a barátságnál (nekem legalabbis a kapcsolat azt jelenti hogy az adott személlyel tervezem leélni az életem). Szóval lehet a barátod attól, hogy éppen nem te vagy az első. Keress te is kapcsolatot, akkor nem leszel magányos.
nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

De könnyen beszélnek és osztják az észt,akinek van kapcsolatuk..

Mintha egy kapcsolatot,egy társat csak úgy le lehetne akasztani valahonnan.Van akinek van párja és van kapcsolata,és van akinek egyik sem jut.

Nekem egyik sincs már, és nem örülök ilyen kioktatásoknak.Sosem tudjátok,alólatok mikor rúgja ki a széket az élet...

nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert általában mindig gellert kap valami/valaki.
nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem létezik, általában mindenki csak egy pár hónapos idoszak az életemben. Aki maradt is már évek óta azzal is eléggé eltavolodtunk, megromlott, illetve ellaposodott a kapcsolat.
nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem se letezik.Ami evek ota is funkcional,rendszeres talalkozokkal tavol all az igaz baratsag fogalmatol.Akivel meg ugy tunt az,tett olyan dolgokat amik elkeseritettek.Nem jo tulsagosan kotodni senkihez sem.Eletallapot valtas ugyis szetdobja a baratok nagy reszet.
nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Igen, de nem tart örökké.
nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!