Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfi nő barátságban rendben...

Férfi nő barátságban rendben van ha valamelyik fél nagyon ragaszkodik a másikhoz? Helyén van ez így?

Figyelt kérdés
Ha pár napig nem keresem, nem beszélek a lánnyal, azzal jön hogy nagyon hiányzom neki. Vannak barátaim de ennyire egyik sem ragaszkodik hozzám mint ő. Mindig mondja hogy én biztos nem gondolok rá, és nem is hiányzik nekem, és nem szeretne elveszíteni. Tudom hogy csak barátnak tekint, semmi több. Nem vagyunk már tini korosztály ha ez számít.
nov. 6. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Ezek alapján szerintem ő többet érez irántad..
nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Többet érez. Ez pedig még van spékelve egy nagy adag önbizalomhiánnyal. Szakítsd meg a kapcsolatot.
nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van kialakulóban kapcsolata, de mondta hogy majd meglátja hogy mi lesz. Többször mondta nekem hogy csak barátnak tekint engem. Mást mondana?
nov. 6. 13:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen barátságban nincs rendben az ilyen.
nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4

Ezt hogy érted, hogy nincs rendben? A túlzott ragaszkodás?

nov. 6. 14:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nincs rendben. Főleg nem ezzel a sunyi, manipulatív, passzív-agresszív, bűntudatkeltésre szakosodott körítéssel (példa: "Mindig mondja hogy én biztos nem gondolok rá, és nem is hiányzik nekem"). Még párkapcsolatban sem fér bele ez a fajta viselkedés, nemhogy barátságban.
nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként az effajta viselkedésből lehet arra következtetni hogy valóban többet akarna? Tudja hogy a barátnőmmel nem jövünk ki a legjobban, és lehet hogy szakítunk? Arra várna esetleg?
nov. 6. 16:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon ragaszkodom egy fiú barátomhoz, de én többet is érzek iránta.
nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8

De gondolom nem mondtad meg neki, és nem is beszélsz neki a pasiügyeidről?

nov. 6. 18:20
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 nem, nem mondtam el neki, és eddig nem is nagyon beszéltem neki a pasi ügyeimről
nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!