Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfi nő barátságban rendben...

Férfi nő barátságban rendben van ha valamelyik fél nagyon ragaszkodik a másikhoz? Helyén van ez így?

Figyelt kérdés
Ha pár napig nem keresem, nem beszélek a lánnyal, azzal jön hogy nagyon hiányzom neki. Vannak barátaim de ennyire egyik sem ragaszkodik hozzám mint ő. Mindig mondja hogy én biztos nem gondolok rá, és nem is hiányzik nekem, és nem szeretne elveszíteni. Tudom hogy csak barátnak tekint, semmi több. Nem vagyunk már tini korosztály ha ez számít.
2023. nov. 6. 13:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10

Hát ő viszont nekem mesél róla hogy ki tetszik neki. Most vagy azert mert csak barának tart, vagy mert féltekennÿé akar tenni. És akkor valóban csak mint baráthoz ragaszkodik ennyire. Fura hogy mindig érdeklődik hogy mi van velem, érdekli őt

2023. nov. 11. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!