Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet ez a trend mostanában?

Mi lehet ez a trend mostanában?

Figyelt kérdés

Legelőször a buszon láttam fiatal fiúk körében, hogy egy kis fém dobozkát vesznek elő és olyan mintha mentolos cukorka lenne benne. Nem is figyeltem volna fel rá, ha nem úgy beszélnek róla, mint valami nehezen beszerezhető dologról. A pláne az egészben, hogy egy másik srác, aki nem velük volt, egyszer csak leszólította őket és elkért ebből a cukorból, majd a hátsó fogínyéhez ragasztotta. Fura volt az egész szituáció, mert egy mentolos cukorért egy idegent csak nem szólítok le.. Egyébként olyan 15-16 körül lehettek.

Tudjátok esetleg, hogy mi lehet ez a cucc? Csak valami gyerek hülyeség vagy komolyabb?



2023. nov. 11. 09:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig megvan valahol az a doboz, amit tíz éve vettem, szerintem nagyon gusztustalan
2023. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!