Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan gyàszoltàtok meg egy...

Hogyan gyàszoltàtok meg egy baràti kapcsolat elvesztését?

Figyelt kérdés
1,5 hónap telt el és nagyon fàj időnként még mindig nagyon a lelkembe mar.Nehéz egy olyan kapcsolatnak búcsút inteni,hogy tudom itt él a közelben.Szerettem volna helyrehozni,de nem akarok illúziókat kergetni.
nov. 11. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Gyászolni a halottakat szokás. Béküljetek ki. Ha meg nem akar, akkor ez van. Vannak más emberek is.
nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A 2.-ban egy szerettünk haláláról ír, de hasonló egy barátod elvesztése is. Idővel jobb lesz
nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mire oda jutottam, hogy megszakadt egy baráti kapcsolat, addigra már annyit nyeltem és alkalmazkodtam, hogy már megkönnyebbülés volt (komolyan).
nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es egyaltalan nem fajt?
nov. 12. 13:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Fú, borzalmas volt. De szerencsére sikerült kibékülnünk.

Különben nem tudom, mi lett volna.

Egyszer régen elárult engem egy jó barátnőm. Még meg is alázott mások előtt. Hetekig nagyon ki voltam, sokat sírtam. De rájöttem, nincs szükségem gonosz barátokra.

nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hogy tortent a kibekules?

A masik esetben mi volt az arulas?

nov. 12. 15:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem szakítottam meg vele a kapcsolatot, igyekeztem őt mindenben segíteni. Annak ellenére, hogy ő nem akart szóbaállni velem. Aztán idővel rájött, hogy nem akarok neki rosszat. Szépen lassan kibékültünk.


Másik esetben nyilvánosan megalázott. Nem részletezném. Ő akkor a szememben meghalt.

nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gyászolni nem csak a halottakat szokás, hanem minden veszteséget! Az első ezt rosszul tudta.


Nekem egy fiúbarátságom volt (én is F) ami évekig annyira közeli és közvetlen volt, mintha tesók lennénk, minden nap beszéltünk, írtunk, heti 3-4 közös edzés, közös bulik, közös kajálások stb. Aztán előjött a nárcisztikus énje és elkezdett leértékelni, kritizálni, bántani. Én ha felemeltem a hangomat, akkor csenddelvert, gázlángozott. Majd egyszer konkrétan a semmin úgy összeveszett velem, hogy letiltott mindenhol és mndenkinek azt mondta, hogy az én hülyeségeim miatt kénytelen volt letiltani. Na ez megviselt, mert nem ezt érdemeltem, én mindenben igyekeztem igazán jó barátja lenni anélkül, hogy a nyakára másszak. Inkább ő mászott az enyémre, aztán utána meg kukázott. No ez nem esett jól, örökre megváltoztatta a barátságokhoz és baráti kapcsolatokhoz való viszonyulásomat.

febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es teljesen egyezek egy ilyen elmeny nagyon megtudja valtoztatni a baratsaghoz valo viszonyulast foleg uj emberek fele,amit mar eleve tartozkodoan fogadnek.Ez a baratsag is hirtelen jott es alakult ki,ma mar latom ez nem volt helyes,nem lett volna szabad hogy igy tortenjen.Jobban ki kell jelolni a hataraimat.Itt is o nyomult jobban,erzelmileg behalozott.
febr. 17. 20:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!