Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan baratkozzak vele össze?

Hogyan baratkozzak vele össze?

Figyelt kérdés

Fogjuk rá hogy alakuloban vagyok egy sráccal, múltkor találkoztunk vele, de közben találkoztunk az exevel is, akit én nem ismerek, és annyira látom rajta hogy neki még ő kell... az a lány sokkal jobban hozzá való, van sok piercingje, tetkoja, nagyon jó sminkje, haja, stílusa én meg csak egy kis lánynak éreztem magam mellettük...


Össze akarok barátkozni a lánnyal, hátha tud valami tanácsot adni vagy valami.. úgy nekem is több esélyem lenne a fiúnál.


nov. 15. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátaid exeivel nem jössz össze, a párod exeivel nem barátkozol. Itt mindkettő fennállna, ne is próbálkozz.


Ha úgy érzed, te nem illesz a fiúhoz, hagyd, de felesleges másokhoz hasonlítani magadat. Ha úgy látod, még nincs túl az exen, szintén hagyd, boldogtalanok lennétek mindannyian.

nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát megkérdeznéd az első számú "ellenfeledet" arról, hogy hogy tudod megszerezni tőle azt, akit már eleve jóval előtted kiszemelt magának...?


Kiváló taktika. Én is mindjárt megkérdezem a Viktor urat, hogy hogy tudnám átvenni tőle az uradalmát, mert biztos vagyok abban, hogy készséggel rendelkezésemre áll. Utána az ország gázszerelőjével is bankszámlaszámot cserélünk majd.

nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Amikor találkoztunk nagyon rendes volt velem is a csaj, meg a fiúval is. Szóval senki nem ellenfél. És csak barátok vagyunk még a fiúval is.
nov. 15. 11:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sejtettem. Egyazon fiúra szemet vető csajok híresen nagy barátnők szoktak lenni.
nov. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Tehát látod az exén, hogy ő még nem lépett túl a szakításon, de már barátságot színlelve taktikákat húznál ki belőle, hogy megszerezhesd a srácot. Erkölcsös...
nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem az exéről beszéltem hogy nem lepett túl... hanem a fiúról....
nov. 15. 11:40
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Úgy meg aztán mégjobb... :D


Kár, hogy Mónika és Sebestyén Balázs már nem praktizál, ezt már csak ők tudnák megoldani.

nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Akkor még erkölcsösebb, gratulálok...

Ha a srác még nem lépett túl a szakításon, akkor csak te magyarázod bele, hogy "alakulóban vagytok".

Legalább hagyd, hogy túllépjen rajta, ne légy ilyen pióca.

nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátnővel semmiképp sem beszélünk ilyen ügyben...

Nagyon ügyesen meg tudják játszani a túllépést, aztán miután tőle kérsz tanácsot simán ellened fordul. És elveszi a lehetséges esélyed a srácnál.

Inkább higgy annyira magadban, hogy kellhetsz a srácnak. A magabiztosság, önmagunkhoz való hűség vonzó tulajdonságok.

nov. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, ha jól értem, a srác exétől kérnél tanácsot, hogy hogyan szedd fel az exét?

Barátkozz össze a csajjal, ha neked szimpatikus, vagy kérj tőle stílustippeket, ha tetszik a stílusa. De azért, hogy felszedj egy fiút? Bármilyen szerelmes is vagy, ennyit egy kan sem ér meg, hogy megváltoztasd magad miatta. Tök mindegy amúgy, hogy hogy nézel ki. Ha változtatni akarsz a kinézeteden, akkor tedd meg, de ne egy férfi kedvéért. Ők úgyis összejönnek veled, ha akarnak tőled valamit, ha meg nem, akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor se fogsz kelleni.

nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!