Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy baratkozzak össze veluk?

Hogy baratkozzak össze veluk?

Figyelt kérdés
Oszinten nekem nincsenek barataim. Viszont a parkban szoktak lenni korombeli bandák, és mar régóta tervezem hogy oda megyek hozzajuk baratkozni. Szerintetek hogy menjek oda? Mit mondjak nekik ? Segítsetek legyszi
2022. jan. 11. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a korodtól is függ, hány éves vagy? Elég nehéz csak úgy odamenni, mivel fogalmad sincs milyen közös van bennetek. Nem elképzelhetetlen hogy beszélnének veled, de szerintem jobb lenne úgy ismerkedni, hogy valami programon vagy, sokkal nagyobb eséllyel lesznek nyitottak rád.


Pl. a facebook tele van eseményekkel, végig lehet pörgetni mik érdekelnek. Nézz el nyugisabbakra és ottani társaságokhoz próbálj csatlakozni. Meglesz rögtön a közös téma, mert őket is érdekelte az az esemény ami téged, szóval azt lehet tovább mélyíteni.

2022. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor kezd egy emberrel, nincs valaki, aki latasbol ismersz? Vagy egy suliba jartok vagy egy kornyeken laktok vagy barmi? Kene egy ilyen embert talalnod, aztan valamilyen uruggyel megszolitani, leallni beszelgetni. Es egyszer majd talan "bevisz" a tarsasagba. De az az igazsag, hogy ezek spontan szoktak kialakulni.
2022. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp ciki lesz elsőre, bármivel mész oda, de nyugodtan menj. Ha leharapják a fejed, akkor legalább megpróbáltad és megnyugszol, hogy jobb, ha nem lógsz velük.

Én van akivel annyiból barátkoztam össze, hogy megdicsértem a pólóját, legjobb barátnőm meg egyszerűen megjelent előttem, hogy látta neten, hogy ugyanazt hallgatjuk. Szóval nem árt, ha van közös téma.

Nyugodtan odamehetsz azzal, hogy megkérdezed őket, hogy esetleg lóghatnál-e velük,mert jófejnek gondolod őket.

Remélem sikerül és nem lesz csalódás :)

2022. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!