Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen érzés kimozdulni a házból?

Milyen érzés kimozdulni a házból?

Figyelt kérdés

Egész életemet a házban töltöm iskolán kívül sehova nem járok, egész nap iskola után csak War Thunder-ezek. Akarom élni az életem de úgy érzem nem vagyok elég fejlett hozzá, nem érek fel a barátaim szintjére.

Nagyon szomorú az életem még barátnőm sem volt de még egy ölelést se kaptam egy lánytól. Egyszer ért hozzám egy lány de akkor is megütött.


20/f



nov. 27. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Én nagyon utálok kimozdulni. Akárhová megyek, mindenhol csak elvárásoknak kell megfelelnem, folyton azt érzem, hogy mindenhol egyedül nekem kell alkalmazkodnom és feszengek, hogy mit gondolnak rólam. Sokat nem veszítek, ha nem megyek ki. És ahogy látom, a többi embernek se kellemes. Mindenki játssza az eszét, akárhová megy.
nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szó szerint utálok otthon lenni. Kis szobát bérlek, ha lehet nem vagyok otthon, csak aludni járok haza. Ha nincs dolgom, inkebb berakok valami podcastot, és járom a várost céltalanul
nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Én csak otthon vagyok 0-24. Nincs ezzel semmi baj, nem mindenki alkoholista meg szexmániás hogy állandóan eljárkáljon otthonról.

27F

nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kései Sirató ***** válasza:

Kérdező, amikor osztálykiránduláson voltál, az milyen volt? Vagy nem mentél el soha? És a bankett, szerenád, ballagás?


Szülinapon, esküvőn sem voltál?

nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a kabátod és derítsd ki!! 🤗👦
nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!