Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félek, hogy eltávolodnék a...

Félek, hogy eltávolodnék a barátaimtól, mit tehetek?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy el szeretnék kezdeni dolgozni suli mellett, mert nem rendelkezek a legjobb anyagi háttérrel, és nem szeretnék mindig anyától kérni pénzt, mert már szégyellem. Gondoltam, mi lenne, ha elmennék diákmunkára, viszont nagyon tartok attól, hogy eltovolodok így a barátaimtól, hogyha nem vagyok velük olyan sokat, mint eddig. Jogos a félelmem, vagy butaság át egész?

dec. 8. 16:13
 1/4 A kérdező kommentje:
eltávolodok*, elnézést
dec. 8. 16:13
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kettőn áll a vásár. Ha te sem akarsz eltávolodni tőlük, és ők sem tőled, akkor menni fog tovább a jó barátság.
dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Menj! Ha jó barátaid vannak, becsülni fognak, hogy könnyítesz anyukád terhén. Ha viszont nem tetszene nekik hogy dolgozol is, nem jó barátok, nem veszítesz, ha eltávolodnak tőled.
dec. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is menj el dolgozni, ha emiatt a barátaid eltávolodnának tőled akkor nem is voltak igazi barátok. Chatelni még ugyan úgy tudtok, szabadidődben meg ha szeretnél akkor találkozol velük. Én is kijártam eddig szinte minden nap a barátaimmal, most meg hetente párszor beszélünk talizunk (ők is elfoglaltak, én is) szóval emiatt nem kell aggódj. A jó barátok megértik a helyzeted és támogatnak mindenben
dec. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!