Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan "szerezzem vissza"a...

Hogyan "szerezzem vissza"a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
ő a legjobb barátnőm(az egyetlen is)csak mi vagyunk egymásnak.Hosszabb időközönként szokott olyat csinálni hogy fogja magát egyik nap odamegy egy ideig egy bizonyos baráti társasághoz, És hozzám se szól.Én meg ott maradok mint a hülye.Egy idő után visszajön mintha mi sem történt volna.ez most is megtörtént 2 napja.Ebből egy kicsit elegem lett.Pénteken megy a suli kirándulni és én marhára nem akarok ott egyedül csatangolni(nem bánom az egyedül létet a suliban de a kiránduláson...) A lényeg hogy gondoltam rá hogy írok neki(nem az a lelkizős tipusak vagyunk de megesett már).a lényeg hogy hogy érjem el hogy egyáltalán szóljon hozzám?Vagy beszélgessen?

dec. 12. 17:23
 1/3 A kérdező kommentje:
*2 napja ment el
dec. 12. 17:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami ajándék aminek örülne lehet megoldás lenne.
dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Véleményem és tapasztalatom szerint ne egy emberi lény legyen a célod, és ne az ember tegyen boldoggá. Amikor hosszú időn keresztül én is minden nap beszélgettem, akkor miután amikor csak heti pár alkalommal, nekem is hiányzott a minden napi beszélgetés, de azt is tudtam, hogy azért vagyok bánatos emiatt, mert nincs a jelenembe olyan dolog, ami pótolni tudja ezt a fajta unaloműzést. Én amióta fel vagyok vértezve mindenféle technológiával, azóta beérem 1-2 sörrel és a pc-s játékokkal, és egyáltalán nem okoz gondot az sem, hogy ha hosszú időn át nem beszélek egyáltalán senkivel. Nem mondom hogy nem esik jól beszélgetni, de már úgy érzem, hogy egyedül is tökéletesen el vagyok, hogy ha nem unatkozom a jelenembe. Vagy már inkább néha úgy, hogy egyedül még talán jobb is. Na meg aztán suli után mindenki megy a saját dolgára és utjára, és a legjobb barátnőt majd egy fiú barát fogja pótolni egyszer. 27f
dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!