Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lecserélt a legjobb barátnőm,...

Lecserélt a legjobb barátnőm, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Nemrég, 1 éve ismerjük egymást, de első perctől legjobb barátok voltunk. Legalábbis annak hittük magunkat. De az utóbbi pár hónapban észrevettem, nem olyan már a viszonyunk. Mindig más lányokkal van, egyáltalán nem érzem, hogy velem is szeretne lenni. Én vagyok a kezdeményező, és így is van, hogy visszautasítást kapok. Nagyon nehezen bírom, mindig sírnom kell, amikor látom, hogy hogy viselkedik azokkal a lányokkal, engem meg csak akkor szólít meg, hogyha valami kell. Van baráti köröm, nagyon szeretem őket, megtaláltam a helyem, de hiányolok egy legjobb barátot, akivel mindig ott vagyunk egymásnak, ketten. Úgy érzem, nem bírom ezt feldolgozni. Bárkinek van valami tippje, kérem, ne tartsa magában. Előre is köszönöm.

dec. 14. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Keress egy fiút! Nála nem kell majd kezdeményezned.
dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon egyoldalú dolognak tűnik. Sajnálom, hogy így jártál. Ne alázkodj meg neki, keress olyat, aki megérdemli a barátságodat.
dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Azért ennyire ne fogs fel traumának. Nem tudom hány éves vagy, de majd rájössz, hogy az emberek jönnek és mennek. A barátságot pedig nem érdemes annyira idealizálni.
dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
1 éve ismered és már néhány hónapja nem foglalkozik veled. Hát azért viszonylag rövid volt az a legjobb barátság része.
dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Keress másik barátnőt, és kerüld el őket, különben ki fognak csinálni. Hidd el láttam már durva dolgokat.
dec. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barát, ez csak egy jelző, amit rárakunk a másikra, miközben lehet, hogy az ő szemében mi csak egy haver vagyunk. Az egyetlen legjobb barátod az majd a házastársad lesz (egy jó házasság esetén természetesen), a többiek csak jönnek-mennek, ahogy írták feljebb. Persze komolyan kell venni a barátság(nak cetlizett kapcsolat)okat, de el is kell tudni engedni, miután megtörtént a felismerés, hogy megváltoztak a dolgok.


A barát nem ignorál. Nem csinálja azt, hogy elolvassa amit írtál és nem válaszol egyáltalán. A barát a szrban is ott van és támogat, nem pedig magadra hagy. Részese szeretne lenni az örömödnek (esküvő, babavárás, akármi), nem pedig kifogásokat keres, hogy miért nem ér rá. Nem egyoldalú dolog, nem az van, hogy te nyomulsz ő meg semmit sem.


Amikor egy barát elkezdi ezeket csinálni, már nem barát.


Nem szabad bsztatni őt, sem számonkérni. Teljes mértékben felesleges, csak feszültséget fog generálni. A megoldás a te részedről is az ignorálás.


Amikor nekem bejött az életembe a legelső barátnő és nem mutattam be egy héten belül az akkori baráti társaságnak, akkor full kiakadt a srác, hogy leszrom őket meg minden. Utólag rájöttem, hogy irígy volt, mert midegyik egyedülálló volt csak én nem. Vagy volt egy fantazmagória a fejében, hogy majd mint valami idilli filmben a barátnők is ott vannak a baráti trehánykodásban, meg majd később a gyerekeink szaladgálnak a kertben.


Nem így lett, pláne akkor, amikor elkezdte a fejemhez vágni, hogy még szendvicset is adtak amikor hozzájuk átmentem. Mondom ember, keresőképtelen gimnazisták vagyunk, szüleid keresték meg a szendvicsrevalót, anyukád kente a szendót, most miről van szó? Ne csinálj már úgy, mintha te ültetted volna a búzát. :D


Ezért is csak óvatosan az iskolás barátságokkal, mert hipp hopp kikelnek magukból, ha már nem ők az elsők és a legjobb barátból teleszel a public enemy number one.

dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Voltam hasonlo helyzetben.Szinten kb.egy ev utan...Nem tudom biztosan de gyanitom lett neki uj baratno vagy tarsasag azert viselkedik igy.Mas magyarazatot nem talaltam ra.Szinten elutasitast kaptam kezdemenyezesre.Jott a kibeszeles o elfoglalt,sok a dolga,faradt,nincs kedve masokhoz,stb.

Bolcs tanacs amit az elozo valaszolo irt,nem szabad vagyis nem tanacsos szamon kerni.En megtettem es nagy konfliktus lett a vege.Sertve ereztem magam,hogy ignoralt.Mostmar ugyanazt tennen amit o ha levag programot legkozelebb en is levagnam.Ha halasztgatna,en is halasztgatnam.Es nem elnem meg annyira erzelmileg a dolgot.Nem ernek annyit az ilyen emberek,semmit se ernek.Ha ernenek valamit nem igy viselkednenek.Ahogy az elozo valaszolo is irta aki igy kezd el viselkedni az onnantol fogva nem barat.

dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat így utólag! Mára már ott tartunk, hogy gyűlöl, rühell, többnyire nem néz rám, de ha mégis, akkor olyan csúnyán, hogy azt kívánom, bár megnyílna a föld alattam. Mindent én látok rosszul, én tettem tönkre mindent, és csak a fejemben léteznek a dolgok. Igazából nem sikerült még feldolgoznom, most kerülök igazán padlóra, de ez is meglesz valahogy.:)
jan. 18. 22:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyulol,ruhell...mert ha rad nez emlekezteted arra amit tett o valojaban a sajat tettetol undorodik csak nincs tudataban.
jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!