Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok pancser?

Miért vagyok pancser?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok egy kis faluban élek, barátaim mindig hívnak hogy menjek ki de nem akarok, valamiért jobban érzem magam itthon a számítógép előtt. Érzem hogy baj és hogy pancser vagyok de hogyan kéne ezen változtatnom. Soha nem volt barátnőm de még lány barátom se, egyszer volt kommunikációm egy lánnyal de akkor is csak megpofozott.
dec. 15. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk menj el a barátaiddal?Rá kell venned magad, hogy szociálisabb legyél. Máshogy nem fog menni.
dec. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem leszel pancser, mert szeretsz otthon lenni.


Tedd fel a kérdést magadnak:

Mit ad az a környezet, amit te jobban preferálsz?


Mik azok az okok, amik miatt nemet mondasz?


Miket csinálsz a gépen?


Egyszerűen lehet, hogy introvertáltabb vagy és nem tudod hogyan kezeld helyén úgy, hogy ne ess át a ló túloldalára.


Az is lehet, hogy lelki háttere van.


Ha van kedved fokozatosan kibogózhatjuk ezt a kis csomót, hogy ne rágódj rajta feleslegesen.


A nők is ugyanúgy emberek, ugyanúgy lehet velük beszélgetni, az más kérdés, hogy fejben milyen blokkok akadályozzák a velük való kommunikációdat.


Miért kaptál pofont?

Ahhoz nagyon meg kellett hogy bántsad. Vagy egyszerűen az illető volt túl érzékeny?

dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

1-es. Nem tudhatod mi áll a kis történet hátterében.


A legtöbb esetben nem olyan egyszerű, ahogyan azt megirod.

dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra a párbeszédre azért kíváncsi lennék, miért pofozott meg :D
dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Lusta vagy, tegyél ellene, nem lesz így jó vége, sportolnod kellene valamit ha tetszik ha nem, különben nem fog változni semmi
dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt lelki gondok vannak.

Azokon nem Kis Piroska fog segíteni a monitor mögül.

dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3. Lehet, de ha ott ül a gép előtt az sem jó. Ahhoz, hogy felfedezze önmagát, ahhoz is cselekednie kell. Szoc. fóbiás és intro is vagyok. Nem az a megoldás, ha elzárom magam teljesen a világtól és az emberektől. Sose tanulja úgy meg, hogy bánjon velük.
dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kérdező, mindenkinek nehéz, mindenkinek ki kell lépni a komfortzónájából a társasági élethez. A különbség annyi, hogy ők elfogadják ezt cseppnyi kellemetlenséget cserébe a sok jóért. Neked is be kellene szopnod, hogy a fény csak a sötétben látszik. Tehát hogy értékelni tudd a jót, meg kell járni a poklot is.
dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mást kell csinálni, mint a számítógép. Nálam ez akkor fordult egészséges irányba, amikor a reggeltől hajnalig számítógépezést felváltotta az önképzés. Mindegy, hogy testi, lelki, szellemi, de valami.


Viszont azt te tudod, hogy milyenfajta mozgás érdekelhet, milyen irányba fejlődnél szellemileg, illetve egy pszichológus tud segíteni a lelki beakadásokon. De a lelki dolgokat nagyon nehéz egyedül megfejlődni, nagy tudatosság, önismeret, élettapasztalat kell. 19 évesekre minden jellemző, csak ezek nem.

dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es. Olvasd el 2-es válaszomat s megérted azt, hogy én egyáltalán nem mondtam olyat, amit írsz.


Viszont: lelki és önismereti dolog áll az ilyen esetek hátterében.


Erős pl, de az alkoholistának se elég annyi "hát, haver, ne igyá'! - amennyiben nem érted mi minden függ össze minden mással, addig ne javasolj faék momdatokat olyannak, aki segítséget kér.

dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!