Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit lehet tenni...

Szerintetek mit lehet tenni ha valaki nem akar velem barátkozni?

Figyelt kérdés
Aki mindenki mással akar.

dec. 15. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Semmit. Mindenki nem kedvelhet.

El kell fogadnod.

dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 :(
dec. 15. 22:13
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Igaza van az elsőnek, mást nem tudsz csinálni. Nem erőszakolhatod rá hogy kedveljen ha már többször is elutasított.

Velem is megtörtént pont ugyanez pár éve gimiben, engem nem kedvelt kb egyedül egy csaj bármennyire vágytam volna a barátságára. Egy évvel később ki is derült mekkora kígyó valójában. Addigra meg én is régen beláttam milyen idegesítő volt a viselkedése.

dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem tart szimpatikusnak így külső szemmel.Nem mondhatjuk azt hogy nem kedvel, hisz nem is ismer,nem akar megismerni.Nem tart érdekesnek.Nem akar nyitni feléd ezek miatt.
dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Má személyek után nézni, akik értékelnek.

Megmutatni egy tudásodat, pl.: színjátszókörben, vagy valakit korrepetálni, sportban...

dec. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

Ugyanaz a kérdező? Milyen választ szeretnél olvasni?

dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Igen.
dec. 16. 13:06
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 fogadd el végre és törődj bele. Ez van. Barátságot, nem lehet erőszakkal fenntartani, nem tudod ráerőszakolni magad a másikra, az már alapjaiban beteg barátság lenne.
dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha barátkozni szeretnél, akkor keresned kell valaki mást.
dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem kötelező bárkinek bárkivel barátkozni, és a hozzád hasonló nyomulósok elég sokunk számára red flagek ;)
dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!