Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit lehet tenni...

Szerintetek mit lehet tenni ha valaki nem akar velem barátkozni?

Figyelt kérdés
Aki mindenki mással akar.

dec. 15. 22:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miert ekkora baj ha nem akar veled baratkozni? Szerelmes vagy belé vagy mivan?
jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
62%

Ha nem akar veled barátkozni, az az ő baja, gondolj erre :)


Egyébként, ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor viselkedj vele természetesen, ne erőltesd, esetleg tudd meg miket kedvel (1-1 sorozat, játék, könyv, zene), ezeknek kicsit nézz utána, így lehet közös beszédtémátok.

jan. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Sokszor nem azert nem akar valaki veled baratkozni, mert nem vagy “eleg jo” a szamara. Sok esetben pont azert nem akarnak baratkozni mert “tul jo” vagy es konkurenciat lat benned. Lehet, hogy olyan hobbijaid, vagy tehetseged van, amire o nagyon irigy. Vagy lehet olyan kedves vagy vicces vagy amitol szinten irigyseget erez, es ezert nem akar a kozeledben lenni. Furak az emberek es az emberi erzesek..


Persze igy latatlanban nem lehet megmondani, hogy ez lehet- e az oka. Hogy mit tudsz tenni azert hogy megkedveljen? Semmit. Ha normalis es kedves vagy, es megsem akar veled baratkozni, akkor azt elkell fogadni. :)

márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem gimiben volt ilyen, h mindenáron szerettem volna a “menőkkel” bandázni, de nem nagyon tudtam bekerülni közéjük. Elég szar érzés, de később rájöttem, h jó volt ez így. Őszintébb barátaim lettek plusz egy rakás balhét megúsztam, amibe ők belementek.
márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Kései Sirató ***** válasza:

Az ilyen egyoldalú dolog sose jó. Gondolj bele abba, hogy ha azt mondaná, hogy OK, legyetek barátok és utána magasról le... , pl. nem menne el egy megbeszélt helyre, vagy nem írna rád a szülinapodon, vagy nem hívna meg egy buliba, akkor mindig csak csalódnál benne. Nincs szükséged olyanra, aki nem kedvel különösebben.

Olyan barátokat keress, akik érdeklődnek irántad, akikkel kölcsönös a szimpátia.

máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Derítsd i, hogy ő mit szeret, csináld te is azt, aztán a közös érdeklődés hátha összehoz. De inkább keress mást, ahol nem kell külön munkát befektetned.
máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Sose könyörögj barátságért. Sőt semmilyen emberi kapcsolatért.
máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!