Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnek baratkozni kulfoldon?

Hol tudnek baratkozni kulfoldon?

Figyelt kérdés
Sziasztok,23 eves lany vagyok es eddig teljesen jol megvoltam a maganyos farkas szerepeben, viszont az utobbi idoben nagyon maganyosnak erzem magam, es jo lenne ha lenne valaki akivel neha beszelgethetnek. Sajnos a helyzetet az sem konnyiti meg hogy Svajcban elek igy a baratno kor az anyanyelvemen alaposan leszukul. Rengetegszer probaltam mar de valahogy mindig kudarcba fullad bizonyos okok miatt,hol tudna egy magam fajta fiatal lany baratnoket szerezni?

dec. 17. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg Facebook csoportok? Nincs ott valami magyar buli? Itt Németországban szoktak lenni.
dec. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vannak baratkozos csoportok de vegyesen, marmint ferfiak es nok, ami azt jelenti hogy konkretan atalakul az egesz csoport egy tarskeresove. Ritka aki tenylegesen baratot keres, en pedig csak lanyokkal szeretnek baratkozni mert parkapcsolatban vagyok. Bulik is ugyan ez a sema, tobbnyire a ferfiak probaljak fuzni a noket,a nok meg meregetik a tobbi not. Pedig nem hiszem hogy csak en kuzdok ezzel a problemaval, es nincsenek nagy elvarasaim csak egy baratnot szeretnek aki ha nem is hasonlo erdeklodesi korrel rendelkezik de neha ossze lehetne vele futni,meginni egy kavet es beszelgetni.

Az sem segit hogy szorongassal kuzdok es nehezen nyitok, de viszont ugy sem elhetek hogy az egyetlen baratom konkretan a parom

dec. 17. 00:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is. De én Németországban élek.
dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!