Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szemét vagyok, ha nem igazán...

Szemét vagyok, ha nem igazán akarom bemutatni a legjobb barátnőmnek a páromat?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm híres arról, hogy elcsavarja a férfiak fejét. Nem egy extra szépség, átlagosan csinos lány, ahogyan én is. Csak valahogy olyan a személyisége, a megnyilvánulásai, hogy mindenki odáig van érte. Remélem, hogy velem nem tenne ilyet, és a párom is lenne annyira hűséges, ugyanakkor valamiért visszatart valami, hogy bemutassam őket egymásnak.

A barátnőm már egy munkatársa párját is elszerette, és egy rokona párjával is lefeküdt.


dec. 17. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most elmondom, amit magadtól is tudnod kellene már egy ideje: nem vagytok barátok.
dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Barátok vagyunk, meg is mondtam a szemébe, hogy ezekért én elítélem, el is fogadta.
dec. 17. 15:14
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

"munkatársa"....

ah oké. szóval nem tinik vagytok.


igen, gáz, minden tekintetben.

a barátnőd is, az is, hogy nem bízol a legjobb barátnődben, a pasid is, akiről feltételezed hogy simán megcsalna, ráadásul a barátnőddel.

az egész szitu egy nagy katyvasz.

dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon helyes, hogy nem akarod, hogy megismerje. Csak ezt hosszútávon nehéz lesz fedezned.
dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A bizonytalanságod önértékelési problémákra ad okot.

Félsz, hogy a párodnak jobban fog tetszeni a "barátnőd" (szerintem az ilyen nem barát, akitől folyamatosan tartanod kell, hogy nehogy lenyúlja az éppen aktuális párod) mint te, félsz, hogy a párod elhagy estleg miatta.

Én alapból nem barátkoznék egy ilyen emberrel, szerintem neked se kellene. Majd ha férjhez mész, akkor is majd ezen fogsz éjjel-nappal kattogni, hogy vajon a férjed nem-e éppen vele csal meg? Neked ez így jó?

Amúgy meg, ha én a helyedben lennék már csak azért is bemutatnám a párom neki, hogy lássam mennyire hűséges.

De én a helyedben átgondolnám, hogy kiket válogatok a baráti körömbe.

dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem szemét, hanem óvatos.
dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz azért bemutatni neki a barátod, mert szerinted összejöhetnek, akkor az nagy valószínűséggel meg is történhet, meg fog történni. Murphy törvénye.
dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Inkabb okos lennel, ha nem ribi lenne a "legjobb baratnod". ;-)
dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
76%

Nekem is volt ilyen "legjobb" barátnőm közép iskolában. 3 sráccal jött össze akik előtte velem randiztak. Mind a hármat, és az összes többi barátját is megcsalta másokkal.

Nem érte meg a barátság.

dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is volt ilyen barátnőm.

Minden pasira rámászott, aki buliban nekem udvarolt arra is. Kollégák, haverok, saját sógora, bárki.

Egy akkori pasimra a szülinapomon rámászott. A pasi elég csúnyán, szinte már megalázó módon lepattintotta.

A barátnő úgy megsértődött,

hogy többé nem állt velem szóba.

Szóval igen félhetsz. Az ilyen típusú nőnek semmi sem szent, és nincs barátja.

dec. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!