Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szemét vagyok, ha nem igazán...

Szemét vagyok, ha nem igazán akarom bemutatni a legjobb barátnőmnek a páromat?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm híres arról, hogy elcsavarja a férfiak fejét. Nem egy extra szépség, átlagosan csinos lány, ahogyan én is. Csak valahogy olyan a személyisége, a megnyilvánulásai, hogy mindenki odáig van érte. Remélem, hogy velem nem tenne ilyet, és a párom is lenne annyira hűséges, ugyanakkor valamiért visszatart valami, hogy bemutassam őket egymásnak.

A barátnőm már egy munkatársa párját is elszerette, és egy rokona párjával is lefeküdt.


dec. 17. 15:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok barátnők.

Meddig tudod ezt fenntartani?

Ha valamelyik rákérdez, hogy miért nem találkoztak eddig, mit mondasz?

dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mutasd be neki (#7 válaszadó voltam).
dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#7 nagyon tetszem neki, szóval nem hiszem. Ráadásul én vagyok az esete, csak a barátnőm addig szeret mászni a pasikra, amíg magára nem vonja a figyelmet. Tudom, kettőn áll, aki hűséges, annak lehet vergődni bárhogy. De a barátnőmnek ez valami hobbija lehet, hogy mindenkinek figyelni kell rá, mert mikor neki volt párja, akkor a párja mellett is kiakadt, ha számára elvileg csak semleges pasik másik nőkre is figyeltek. Akkor is meg akart zavarodni, mikor engem dicsérgettek utoljára egy eseményen, hogy olyan szép magas vagyok, mint egy modell, nem-e modellkedek.
dec. 17. 19:13
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem baratkoznek ilyen emberrel
dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de nem vagytok barátnők.

Akitől féltened kell az új pasidat akár gondolatban is, és ő meg akar zavarodni, mert te tetszel jobban valakinek, az nagy baj.

dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nem barát, hanem egy kígyó.

Elég érdekes, hogy te a "barátnődnek" nevezed. :D

dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először billegett a barátomnak, még én gondoltam magam hülyének, aki csak belelátja, hiszen a barátnőm.

Aztán volt egy férfi aki udvarolt nekem, de nem lett belőle semmi, akkor egyből kecsapott rá. Buliban ez többször előfordult, és az is, amit te írtál, hogy kiakadt, ha valaki odajott az asztalunkhoz és nem hozzá.

Később lett egy komoly kapcsolatom, az orrom előtt ment rá. Szó szerint. Akkor megkérdeztem, hogy mi a terv? Ezzel megsértődve felpattant, hozzámvágva, hogy "kösz, mégegy barátnő, aki azt hiszi, hogy kell a pasija, unom ezt a lemezt"

Sajnálom, hogy nem hallgattam az első megérzésemre.

dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Végül mi lett, bemutattad neki? Hogyan reagált?

Hosszabb távon én sem tartanék egy ilyen "barátnőt" magam mellett, minek neked ellenség, ha ilyen barátaid vannak.

dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!