Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lenne a véleményed az...

Mi lenne a véleményed az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

Idén karácsonyra a párom meg én közösen vettünk ajándékot a párom barátainak.. 8 embernek vettünk ajándékot, összesen 40000ftot fizettünk, ennek a felét én álltam. Igyekeztünk mindenkinek személyre szabott ajándékot venni.

Az ajándékok átadásánál nem tudtam jelen lenni egy céges rendezvény miatt, úgyhogy a párom adta át az ajándékokat. Még karácsony előtt oda akartuk adni, mert ilyenkor még a többségnek megfelelő volt.

(A barátok alatt vegyesen férfiakat, nőket értek.)

Mire visszaértem hatalmas nagy rendetlenséget hagytak maguk után, még az ajándékok csomagoló papírjait sem voltak hajlandóak kidobni, üres sörös üvegek, kupakok hevertek szerteszét, a kanapé szétdúlt állapotban, a pokrócot moshattam (morzsákkal volt teli + ahogy megfogtam nedves volt, nem tudom mitől)

A barátairól tudni kell, hogy a nagy részük köszönni sem hajlandó nekem, ha éppen köszönnek az is csak azért van, mert a párom is jelen van..

Mihelyst megérkeztem a többség szó nélkül elkezdett hazaszállingózni...

De végül én is kaptam ajándékot.. Egy csokit, egy pezsgőt meg a hátrahagyott rendetlenség összepakolásának örömét..



dec. 21. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék nekik többet semmit!
dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Be sem engedném az ilyeneket, de elgondolkodnék azon, milyen is a párom, ha ilyen barátai vannak.
dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után ha a párod akar venni nekik vagyen, de a saját pénzéből. Mi az, hogy te költöd a pénzt rájuk, ők meg köszönni sem hajlandóak?


Azt az egy csokit meg pezsgőt mind a nyolc embertől? Mert akkor nagyon kitettek magukért.

dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
77%

A párodnak említetted már,hogy téged bántanak ezek a dolgok?

Én a helyedben elbészélgetnék vele...

A te barátaid ajándékainak a költségébe beszállt a párod?

Azzal, hogy nem köszönnek egy barátjuk párjának csak saját magukat minősítik, tudom idegesitő de szard le, te se köszönj nekik, legalábbis előre ne!

dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A palid csak kihasznál, a haverjai lathatóan rühellnek és megaláznak a szinte 0 ajándékkal, az átadás időzítése is szándékos volt, hogy ne legyél ott.

Én takarítanam el ezeket az életemből, igen a palidat is!

Amúgy kié a lakás (szerintem a tied), ki keres többet (szerintem te), ki a legiskolázottabb ebből a csürhéből (szerintem te).

dec. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Márminthogy rólad? Hát az, hogy sajnálatosan elrontja az életét az érthetetlen párválasztással, pedig akár lehetne annyi esze is, hogy egy normálisat választ.
dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Tehát volt egy házibuli ami után kupi volt?

Mit nem mondasz.

A házibulik első és legfontosabb szabálya: ne te rendezd.


Én ezen nem akadnék ki.



De úgy néz ki ezzel az ajándékozással kicsit túlfújtátok a dolgokat. Mármint... volt ilyen szokás, hogy nagyobb ajándékot adjanak egymásnak a csapatban az emberek? Ha nem, honnan jött, hogy kéne? És mire számítottatok?

dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mindenki nagy ajándékot kapott mindenkitől 😊

Ellenben én egy csokit kaptam meg egy pezsgőt 8 embertől. 😊

A párom is nagy ajándékot kapott mindenkitől 😊

De hova is panaszkodjak, örúljek neki, ha bunkó módon elmennek mellettem a saját lakásomban és takaríthatom a mocskukat. Mellesleg senki nem részegen ment haza. Lehetett volna bennük annyi, h legalább kidobják maguk után a szemetet és nem a kanapén, földön dobálják el maguk után.

De ízlések és pofonok. Itt is nyilván biztos velem van a baj, mert ezeknek örülnöm kellene...

dec. 21. 17:35
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A párod barátainak a párjaik is ilyen kis ajándékot kaptak? Vagy ők is ennyire beleadtak a nagy ajándékokba mint te?

Mert ha ez ilyen csak barátok közti ajándékozás akkor legközelebb mondd meg, hogy te nem adsz bele egy vasat sem. Ha lesz egyáltalán legközelebb.

dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Ne a gyakorin ventillálj, kislány! Fel sem merül benned, hogy ezt a pároddal kell megbeszélni? Nekünk nincs közünk hozzá!
dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!