Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az megesik hogy valakinek...

Az megesik hogy valakinek térre,időre van szükség baràtsàgban?

Figyelt kérdés

Mi lehet ennek az oka? Nem az van a hàttérben hogy napi szinten vagy àllandóan talàlkozunk.Nem is pàrkapcsolat miatt.

Nekem ezt javasolta egy baràtnőm pàr hónapja.Meg is szakadt azóta mert vita lett belőle.Úgy érzem ez a tér,idő kérés kifogàs volt.Màsokkal talàlkozott,eljàrt programokra.Nem az volt az oka hogy elakart kicsit vonulni.Szerintem inkàbb kiakart hàtràlni a kapcsolatból és gyàva utat vàlasztott.Lehet tévedek.Ha valaki volt màr ilyen helyzetben miért kértetek időt,teret a màsiktól?


dec. 23. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
A tér és az idő összefügg. Ha jó az idő, az emberek lemennek a térre.
dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Mi is anno,ha jó idő volt,összejöttünk a téren.Ott aztán volt idő barátkozni.
dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Aki túl sokszor akar találkozni stb, abban egy idő után én is elfáradok. Ilyenkor kell egy kis szünet, vagy mással kell barátkozni.
dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Az idő és a tér összeolvad. Minden csendes és örök mozgásban van.
dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3-as koszonom a valaszt! Itt nem arrol volt szo hogy tul gyakori lett volna.Nekem jo lett volna heti,masfel heti egy.Volt ido amikor talalkoztunk hetente 1-2 vagy tobbszor is.Akkor o ezt igenyelte.Es furcsa lett hogy annyira redukalta.Szamomra ez banto volt.Ha akarnà összelehetne hozni,persze nem mondom hogy mindig kotelezo igy es ennyi elofordulhat neha hogy eltelik hosszabb ido.Csak ez nala gyakori volt.Minden ember eleteben van par ember 2-5 kinel ennyi,kinel annyi akikkel rendszeresen talalkozik.Es nem ertem az okat miert lett ilyen velem.

Nalad mi szamit tul sok talalkanak?

dec. 23. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy tér és idő kellett egy barátomtól, ez kb 3 éve volt és úgy érzem nem telt el elég idő ahhoz, hogy újra közeledjek felé.


Nem tudom, milyen személyiség vagy, de akiről én beszélek, állandóan okoskodott és mindenbe bele akart szólni. Teljesen mindegy volt, miről van szó, ő jobban tudja, ő megmondja a tutit. Ha nem fogadtam meg, amit mondott nekiállt intézkedni. Úgyhogy tartom a távolságot egy jó darabig még.

dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6.Koszonom! Itt nem errol volt szo.Nem tetszett neki mikor rakerdeztem miert dobta le az elore megbeszelt talalkankat masok miatt.Parszor benyeltem utana szoltam.De nem emiatt lehetett mert mar redulkata elotte hogy szoltam.Nem is biztos hogy mi baratok voltunk.Lehet csak kellettem jo ideig mikor rossz passzban volt.Gondolom talalt mas baratokat,tarsasagot vagy felujultak regiek es mar nem ferek bele neki,elvenne az idot mas fontosabb barataitol.

Nalad 3 ev elteltevel akkor ez mar megszakitasa is a baratsagnak.

dec. 23. 16:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden normális kapcsolatban kell ilyen, tehát igen.
dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha én nem keresek valakit, az azt jelenti hogy nem is nagyon hiányzik, mondhatok bármit.
dec. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!