Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy engedjem el a volt...

Hogy engedjem el a volt osztálytársamat, mint VOLT legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz elengedni, azt a barátnőmet, aki 4+2 éven keresztül olyan jó barátnőm volt, aki nagyon sok mindent adott nekem. Az utóbbi 2 hétben egyre rosszabb, és rosszabb lett a kapcsolatunk, végén egy letiltással fűszerezte az egészet, telefont nem veszi fel nekem. Előző héten már az üzeneteimre se reagált, ami nagyon-nagyon fájt, és sokkal boldogabb lennék, ha kaptam volna egy üzenetet, hogy Szia, nem akarom folytatni. Borzalmasan rossz érzés, mert csak vártam, vártam, semmi üzenetet nem kaptam.

Hiányzik, én depressziós vagyok, magamra vettem.

Gimnázium után rengeteg időt töltöttünk együtt...


L



dec. 24. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyet nem kell magadra venni. Látszik neki mennyire vagy neki fontos: semennyire. A barátsághoz márpedig két ember kell, se több se kevesebb. Bár nem mondtad mitől romlott meg ennyire, ha miattad is, akkor se ez a helyes reakció, de nézd a jó oldalát: legalább kiderült milyen. Bajban derül ki ki az igazi barát. Ő nem volt az, hiába tartott sokáig.
dec. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
Pasizz be.
dec. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk az kérdéses, hogy mitől romlott meg abkapcsolat, volt-e neki oka, hogy letiltson. Írj egy rendes levelet, amiben elbúcsúzol tőle és add oda annak, akivel együtt él és megbíthattó, hogy adja át neki. Vagy add fel a postán, ha ez is működik.
dec. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ugy mint egy szakitast
dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!