Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha csak ennyit ír, keres, nem...

Ha csak ennyit ír, keres, nem akar velem igazából barátkozni, ugye?

Figyelt kérdés
3 és fél hónap után keresett meg először a szétválásunk (véget ért a közös munkánk) után. Csak írta, hogy mostanában jobban eszébe jutok, mi a helyzet velünk. Röviden, kedvesen válaszoltam, S visszakérdeztem. Akkor még hosszabban mesélt, amire én egy hét múlva tudtam csak reagálni, mert figyelmes választ akartam írni. Azóta eltelt 12 nap, nem reagált, így nem is mertem karácsonyi üdvözletet küldeni. Nagyon félek, nehogy valakire ráakaszkodjak, sok legyek. Ha nem írt választ, sem karácsonyra, amúgy is hónapokig nem is keresett szétválás után nem akar velem ő igazán barátkozni, igaz?

#barátkozás #Ritkánír
dec. 25. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted miután te sem kerested hónapokig, majd 1 hétig vissza sem írtál neki, nem hiszi ő azt jogosan, hogy TE nem akarsz vele barátkozni?
dec. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én egy olyan rá komolyan reflektáló, figyelmes választ írtam neki, hogy az alapjàn nem hiheti azt. Szerintem.

És de, az első beköszönésére rövidet azonnal reagáltam. De most ezen elgondolkodtam. Csak tényleg nem akarok senkire nyomulni. Attól félek inkább, hogy nekem ezek a small talklk nem igazán mennek, valakivel vagy tartok igazi, mélyebb rendes barátságot, vagy ha neki erre nincs szüksége, akkor nem keres, gondolom én... De érik már egy pszichológus, nem megy ez nekem.

dec. 25. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A nyomulás az lenne, ha ötpercenként zaklatnád. 1 hétig nem válaszolni az már leszarás kategória.
dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy belé? Tudom, á, dehogy, csak barátkozni akarsz. De azért csak gondolkozz el rajta. Egyáltalán független ez az ember?
dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, semmi szerelem, ez kizárt.
dec. 25. 11:32
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
A barátságoknak nincs terük. A barátságok addig tartanak, amíg a fizikai közelség fennáll.
dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vesztetek ossze,nem volt konfliktus koztetek nem biztos hogy nem akar.Lehet azert nem irt meg mert te se irtal egy hetet.Adtal- e valami magyarazatot,hogy miert nem irtal egy hetig?Pl.Elnezest,hogy kesek a valasszal nyugodt korulmenyek kozott szerettem volna valaszolni es ehhez ido kellett.Vagy bocsanat,nem valaszoltam azonnal nem szerettem volna rovid valszt adni ezert kesett a valaszom
dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ennyire nem magyaráztam meg, csak egy életkörülményt írtam még, amit biztosan megért.
dec. 25. 20:43
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Jezus, mikozben a masik reakcioi sertenek, eszre sem veszed, hogy o irt, es egy het, azaz XX. szazadi taktikus levelvalasz mulva valaszoltal.
dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!