Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítség! Hogyan kezeljem a...

Segítség! Hogyan kezeljem a haverom bizalmaskodó anyukáját? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Van egy lány évfolyamtársam, akivel tavaly ősszel közös projektmunkára osztottak be minket, összebarátkoztunk és napi szinten chateltünk mivel sok közös van bennünk. Kora ősszel amikor recepteket cseréltünk felhívott és átadta a telefont az anyukájának mert jobban el tudta magyarázni azt a lépést. Utána üzente a lányával, hogy jelöljem be mivel sok receptet megoszt a Facebookján, jóhiszeműen megtettem, ami már tudom, öreg hiba volt. Megérzéseim szerint azt akarhatja, hogy összejöjjünk, vagy csak unatkozik, mivel mindig is háztartásbeli volt (nem lenézés), de már zaklatásnak veszem, legalábbis túl bizalmaskodónak. Hogyan oldhatom meg? Megbántani sem akarom, mivel nyilvánvalóan látszik, nem rossz ember, csak a határokat nem érti.

dec. 26. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Mondd meg neki,hogy a fia jobban bejön.
dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs fia a nőnek, csak egyke lánya. Normális válasz?
dec. 26. 12:22
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Dugd meg de jó bénán,hogy elmenjen tőled a kedve.
dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan opció nincs ugye, hogy nem reagálsz?
dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#9, volt hogy csak 1 óra múlva tudtam válaszolni, addigra írt hogy ugye nem haragszom rá...
dec. 26. 14:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném a lánya barátságát megszakitani, de sok az anyukája. Nem találkoztunk még, nem indokolt a bizalmaskodás
dec. 26. 14:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen viszonyban vagy, vagy akarsz lenni a lányával? Ha semmilyenbe, akkor a mamát is hanyagolhatod, ne nézd meg az üzenetét, mert azt lehet látni, ha valaki megnéz egy üzenetet. Nem kell soha többé nem írni neki, csak egy hónapban egyszer, vagy 2-3 hét múlva válaszoljál, mondd, hogy nem vetted észre a levelét.
dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most tényleg ignoráltam a nőt, erre a lányával keresztül üzenget, pl ilyen lényegtelen kérdéseket, mi volt a karácsonyi menü, ezt 11 nappal szilveszter után, miközben vizsgára tanulok.


Ennek a "nőnek" tényleg nincs valami ép gondolata, vagy témája?

jan. 11. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Hiába törölteted a nem tetsző válaszokat, az igazság azokban volt...
jan. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ht persze :D
jan. 12. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!