Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi kell a barátsághoz, miért...

Mi kell a barátsághoz, miért nem akar velem barátkozni?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy lánnyal, csak barátság jöhetett szóba mert ő is párkapcsolatban van, viszont nagyon kevés barátaink vannak így találkoztunk a barátság céljából, két órát tök jó elbeszélgettünk, de a tali végén azt mondta hogy ő nem nagyon érzi hogy mi barátok lehetnénk nagyon nem tudtam megindokolni hogy miért... mi a probléma nem értem..
dec. 29. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam így jópárszor, a két óra beszélgetéssel telt el, a végén a másik fél mondta: "jó lenne mielőbb ismételten találkozni", utána pedig többet nem kereste a társaságomat.
dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. De mi lehet ennek az oka?
dec. 29. 10:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennek csak ő lehet a megmondhatója, hogy miért döntött így, de jellemzően nem akarják megmondani, vagy félrebeszélnek.
dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tipikusan akkor barátkoznak férfiakkal így nők, ha megromlott a párkapcsolatuk, új pasast keresnek, de nem akarják kitenni magukra az "eladó vagyok" címkét.
dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Élőben nem voltál neki szimpatikus, nem élvezte a találkozót, nem akar több időt tölteni veled.
dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest elég jól el tudják játszani találka ideje alatt hogy "hej de élvezem" - Kérdező utalt rá, hogy végig beszélgettek.
dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 Az nem jelent semmit, ettől még érezhette magát kellemetlenül. Egyenesebb lett volna megmondani akkor és ott, de ehhez keveseknek van bátorsága.
dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt,hogy a neten full másképp zajlottak a beszélgetések, nyitottnak tűnt a fiú. Élőben meg harapófogóval kellett mindent kihúzni,míg a neten nagyon sokat ő írt. Fura volt.Aztán igazából onnantól kezdve nem nagyon beszélgettünk. Nem éreztem azt,hogy barátok lehetünk mi sem.


Mondtam is neki élőben,hogy nagyon csendes vagy. Nem is reagált rá igazán

dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!