Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 21/F A barátom miért beszél...

21/F A barátom miért beszél ilyen hülyeségeket? Minden egyes TV-ben hallott [akár igaz--akár hamis]> dologból tényeket farag<?

Figyelt kérdés

19/F-ről van szó, 4 éve ismerjük Egymást.

Ez a mi megismerkedésünk óta tartó dolog Nála.


Tegnap egy természetfilmet néztük Afrika élővilágáról, az egyik jelenetben egy kb 10 méteres sziklapiton vadászott alpakára, hirtelen a barátom felkiáltott:" egy ilyen kis gilisztával Én is elbánnék ám" erre felhúztam magam, mégis hogy képzelte hogy egy ekkora csúszó-mászóval "elbánjon"


Vagy, itt a másik dolog, ez folyamstos> jókat beszélgetünk/szórakozunk.

Beszélgetéseink ideje alatt általában, főleg a mellékneveket nem magyarul mondja, hanem teljesen más nyelven, amit nem ismerek :(

Illetve van valamilyen furcsa akcentusa is.


Gyakran amikor együtt lógunk az utcán lányoknak odaszól, akár teljesen ismetetleneknek is " Mivan, Sári, ön Nyíregyházi"-ilyeneket például.



A vicceinen nem nevet, de ha Ő mond Nekem, akkor velem együtt nevet.


Állandóan beteges mondásokat használ: "Geri, Feri, jön az ősz, minden szűzlány bőg"- "lámpa alatt van alegnagyobb sötét"- ilyenkor csak nézek, hogy mivan?


Van-e valakinek ily kelekótya haverja?



dec. 18. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A rossz hír, hogy bolond. A jó, hogy nem tűnik veszélyesnek.
dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Mert buta.


Nem tudom, számomra elég alap, hogy buta, tudatlan emberekkel nem barátkozom.

dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Gyakran amikor együtt lógunk az utcán lányoknak odaszól, akár teljesen ismetetleneknek is " Mivan, Sári, ön Nyíregyházi"-ilyeneket például. - mondjuk ez már egy külön szint.


Téged minősít, hogy ilyen suttyó praszttal lógsz együtt. :(

dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Az alpaka egy dél-amerikai háziasított lámaféle, milyen afrikai természetfilmet néztetek ti? Kamugyanús.
dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem haverkodnék vele, de te tudod..
dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, az autocorrect-em közbeszólt.


Impalát akartam írni, mint ahogy az a jelenetben is volt.

dec. 18. 15:56
 7/7 Shaddark ***** válasza:

Igazából, ha jól érzed magad vele akkor barátkozz nyugodtan szerintem.

Kicsit bolond lehet, de ha te meg az ellentétje, akkor jól kiegészíthetitek egymást. Te tervezel, átgondolsz ő pedig impulzív, ösztönös és szórakoztató. Nem gondolom, hogy valaki aki szellemileg picit elmaradottabb egyedül és magányosan kell hogy leélje az életét mert a barátai szégyellik. Én felvállalnám ha kedvelem és szeretek vele lógni.

dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!