Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Nem hagynak békén!

Mit tegyek? Nem hagynak békén!

Figyelt kérdés
Két barátnőmmel még az ünnepek előtt összevesztem, mert megbántottak. Akkor le is töröltem az összes olyan applikációt a telefonomról, amiken keresztül fel tudják venni velem a kapcsolatot, mert az ünnepek alatt békességet akartam, inkább a családommal voltam. Most viszont az ünnepek elteltével ismételten letöltöttem ezeket a chatelős applikációkat (pl. Messenger) mert úgy vagyok vele, hogy rajtuk kívül mások el kell tudjanak érni. Így utólag láttam hogy az ünnepek alatt is írtak, valamint már látom, hogy most is írnak, de direkt nem láttamozom le, mert nem akarok velük beszélni. Volt már ezelőtt is egy komolyabb húzásuk, akkor megbocsájtottam, adtam még egy esélyt a barátságunknak, úgy voltam vele mindenki hibázik és hogy mindenki megérdemel egy második esélyt. De ezt nálam eljátszották szóval részemről vége. Mit tehetnék szerintetek?

dec. 29. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pár ismerősöm már szóvá tette, hogy olvastam az üzenetét, miért nem írtam vissza (miközben csak legörgettem az értesítést, elolvastam az üzit, de nem nyitottam meg a beszélgetést messengeren). Képzeld el, hogy értesítés megnézésből is lehet valahogy láttamozni ezek szerint.


Hogy mit tegyél? Ha úgy érzed, nem akarod tovább folytatni velük a barátságot, és eldöntötted, hogy véget akarsz vetni ennek, akkor mondd el nekik, mit érzel. Persze nem bunkón, hanem normálisan váljatok el. Nem szabad minden hidat felégetni magad mögött.

dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En átverős "bnőket" ugy ráztam le hogy alig facezem online elérhetőség kikapcsolva ha írnak is 2 szó és mentem azóta màr nem is írnak.
dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Letiltod.
dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Blokkolni, letiltani. De azert gyanus, hogy nem mondtad ki konkretan, hogy komolyan nem akarsz veluk tobbet kommunikalni. En roviden, velosenen megirnam, de a reakcioikat mar olvasas nelkul torolnem. Meghozza azert, mert tudom, milyen az, amikor szo szot kovet, megy az igazsagtalan vagdalkozas es felhuzom magam.
dec. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen huzasuk volt veled?
dec. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdés szempontjából nem mindegy, 5?
dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!