Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hagynak el a barátaim?

Miért hagynak el a barátaim?

Figyelt kérdés
Szóval még rég rég negyedikben szereztem jó, közeli barátokat ám ők szereztek másokat és én meg lassan már nem voltam a barátjuk, aztán megint lett pár közeli barátom de mostanába azt kezdtem érezni, hogy pótkerék vagyok közöttük és már annyi mindennel próbálkoztam, utána néztem, hogyan tudom megváltoztatni a személyíségem, próbáltam mindenkivel szóba állni stb.. Kérlek valami tanácsot tudtok adni?

2021. szept. 16. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Ne érezzék rajtad ennyire függsz tőlük, legyél lazább és majd kialakul. :)
2021. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Én is azt tanácsolom, hogy ne lógj rajtuk, nagyon idegsítő tud lenni. Néha legyél velük kicsit "flegma" és menj másokhoz, lógj velük. Érezzék magukat ők pótkeréknek.
2021. szept. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én azt tanácsolom, hogy ne játszd meg magad. Ezt az emberek megérzik és taszító számukra. Ne akard magad megváltoztatni és ne igyekezz görcsösen.

Te olyan vagy amilyen és hozzád való embereket kell gyüjtened magadköré. Egyedül maradni mindig nagyon ijesztő, de nem tudom, hogy rosszabb-e, mint amikor mások miatt próbálsz megváltozni...

Számos oka lehet, hogy valaki nem tart már igényt a jelenlétedre. Pl.: nem értél rá párszor, már nem ugyan az az élethelyzetetek, érdeklődési körötök, problémátok. Megváltoztál / megváltoztak személyiségben vagy prioritásban. Sőt az is lehet, hogy csak van valamilyen új és csillogó az életükben, például egy msáik barát.

Az emberi kapcsolatok nem ugyan olyan intenzitásúak állandóan.

De ha ez téged zavar, akkor próbálj meg szerintem beszélni velük erről. Annál jobbat és szebbet szerintem nem mondhatsz vagy tehetsz a barátaidnak/val, hogy Ők vannak olyan fontosak neked, hogy megpróbáld megoldani a problémátokat vagy legalább szóbahozni.

Sok sikert. :-)

2021. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!