Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt elfogadható érvnek tartját...

Ezt elfogadható érvnek tartjátok egy baráttól a részegségére fogva?

Figyelt kérdés
Szóval full lerészegedett a barátnőm egy hajókiránduláson. Konkrétan szórta a pénzt, 100 euróst osztott mindenkinek. Elvert 2000 eurót. Az én ötletemre elvettük tőle a maradék 6000 eurót, mert ez konkrétan nem teljesen a saját pénze volt és nem akartuk, hogy elverje. Erre leparasztozott minket és azt mondta, hogy tolvajok vagyunk. Soha nem kért bocsánatot és mindent a részegségre fogott.... Meg szakítottam vele a kapcsolatot. Én részegen sem mondom a barátaimra, hogy parasztok vagytok. Full kiakasztott

dec. 29. 22:12
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
41%
Ilyenkor mindig eszembe is jut, hogy a mai gyerekek a tv-ben sem okosabbak.
dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Hihető sztori
dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

"Erre leparasztozott minket és azt mondta, hogy tolvajok vagyunk"


Fura, a "tolvaj" kitétel nem zavar téged, ezek szerint az igaz volt?

Érdekes vagy te is, ha az én barátnőm grasszálna tökrészegen egy hajón, nem az lenne a legfontosabb dolgom, hogy azt számolom, pontosan hány darab bankjegyet osztogat szét, és azok milyen címletűek.


Mármint a fentiek akkor lennének érvényesek, ha nem "full" kamu lenne az egész irományod.

dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kamu egyáltalán az irományom. Az első az volt, hogy írtam a férjének, hogyha kiköt a hajó, jöjjön értünk, mert nem beszámítható. De mivel egy 6 órás hajókirándulásról volt szó, szerinted mi mást tudtunk csinálni okoska?! Miatta nem állt meg a hajó, hogy kirakja......Pont ejtett rá, volt ott még 100 utas. A férjének adtuk oda a pénzt....
dec. 29. 22:25
 5/9 anonim válasza:
35%

A sok értelmes már megint a kérdésre válaszolt.Jah ezt nem ide....

A kérdésedre válaszolva, az alkohol sok emberből sokféle reakciót válthat ki, DE ez sosem lehet indok arra, hogy szapuljuk az állítólagos barátainkat. Szerintem. Én nem tartanék igényt a további barátságára. Jót akartatok neki, de nem sok jót kaptatok vissza. Itt be is fejezném.

dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Érdekes. Nem azt sérelmezed, hogy letolvajozott, hanem azt, hogy leparasztozott? :)
dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A kettő számomra egy és ugyanaz. Mindkettő sertés. Miért kattogsz azon te kis fogyatékos, hogy a parasztot emeltem ki?

Hajókorláton?! Te nem voltál még partyhajón... Ha nincs 20 fős személyzet rajta, akkor keveset mondok. Ők vezetgették még a rötyire is, mert mi nem bírtuk el a 100 kg-s testét... Miért véded vajon ennyire, mikor nem is ismered?! Nem ez volt az első ilyen húzása. 6-os te egy ótvar gyökér vagy... És kisstílű nyominger

dec. 30. 00:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Kiesik a hajókorláron.... :D Barlanglakó nyomi f@sz vagy a középkorból. Erre ne legyél büszke. És azon pörögsz 20 perce, hogy miért az egyik jelzőt emeltem ki. Azért mert a tolvajt nem tudja ránk sütni senki. Minden lóvét a férjének adtunk. Csak úgy egyébként az elb@szott férje hol volt? 3 napja bulizott, nem ment haza és a férje ráhagyta..... tűrte, nem vigyázott rá és otthon volt a 3 éves kislányukkal odahaza.... Szép feleség és barátnő. Védjed még. Halálig. Nem én vagyok a testőre.... Azt hiszed, hogy pályát tévesztettem te büdös majom?! Nem nekem kell felügyelni ha valaki táj részeg és baszik a családjára...
dec. 30. 00:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell mondjam a 8-as kommented után, hogy tényleg egy ordas nagy paraszt vagy
dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!