Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Alapjáraton homofób vagyok,...

Alapjáraton homofób vagyok, és kiderült, hogy egy barátom meleg.?

Figyelt kérdés

Egy internetes játékban megismerkedtem egy gyerekkel. Tök jófej, rengeteget segítettük egymást a játékban, Facebookon is ismerősök vagyunk, heti szinten beszélünk azóta is, volt is már nálam, illetve én is meg vagyok hívva hozzá. Biztos, hogy tudja, hogy homofób vagyok, mert azért szoktam néha hangot adni neki. Szóval 30.án beszéltünk, kérdezte a szilvesztert, mondtam, hogy haverék leszünk, visszakérdeztem, hogy és ő, mire mondta, hogy a párjával kettesben. Éjfél után írt is, hogy boldog Új évet kíván, de nem eresztettük hosszúra, annyit kérdeztem, hogy pároddal kettesben? Azt mondja ja. Aztán most értünk haza, és párom mutatja, hogy a gyerek egy másik gyerekkel rakott fel közös képet. Vagyis megjelölték rajta. Megnéztem, (még sosem néztem meg a képeit) és elég sok kép van ezzel a gyerekkel, és szivecskézik egymás képeit. Szóval a gyerek tuti meleg. Igazából nem érdekel, mert most e miatt nem fogom teljesen bannolni, csak mégis olyan furcsa. Mikor face elérhetőséget cseréltünk, ő tuti nézte a képeim, mert like-olt is többet, én csak a profilképét néztem meg, éslikeoltam. De semmiféle változás nem volt, ugyan úgy írt azóta is. Na most a probléma annyi, hogy ha én pl elhívom egy buliba, és ne adj isten a párjával jön, én sem bírnám azt nézni, ha pl smárolnak. De konkrétan van olyan barátom, aki minimum leköpné, de az sem lehetetlen, hogy egyből össze is verné. (Fizikailag is képes rá.) Továbbá, én sem tudom, hogy így egyáltalán szeretnék e menni hozzá. Most durván hangzik, de leülök a kanapéra, ahol lehet előtte nap a caros f@szát törölgette. Brr. 🤮

Emberileg nagyon jó gyerek, segítőkész, értelmes, szóval tiltani sem akarom, bár hirtelen megfordult a fejemben. Párom szerint tartsam vele ugyan úgy a kapcsolatot, meg miért ne mehetnénk el hozzá. Mondjuk az már biztos, hogy ott nem alszunk. (Ő pénteken jött, és szombat este ment, egyedül volt, párja dolgozott elvileg.) Szóval most teljesen össze vagyok zavarodva. Nem tudom mit csináljak. Adjatok tanácsot ti is.


jan. 1. 11:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%

“ De konkrétan van olyan barátom, aki minimum leköpné, de az sem lehetetlen, hogy egyből össze is verné. (Fizikailag is képes rá.) Továbbá, én sem tudom, hogy így egyáltalán szeretnék e menni hozzá. Most durván hangzik, de leülök a kanapéra, ahol lehet előtte nap a caros f@szát törölgette. ”


Amellett, hogy a barátaid a létező legprimitívebb és emberileg legalja genetikai hulladékok, te is eléggé ezek közé tartozol. Azon fantáziálsz, hogy a melegek hogyan élik a szexuális életüket, milyen testnedvek vannak és hol, ami nekem egyből arra enged következtetni, hogy vagy nagyon keserű, sanyarú, szánalmas és “insecure” életed van, vagy te is kacsintgatsz a tudattal, hogy lehet, ugyanarra a kapura játszol.


Javaslatom neked: tiltsd le az illetőt, maradj meg a negatív IQ-val rendelkező barátaidnál és élj boldogan.

jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Na itt jön ki az a sok káros torzítás, mantra, amit a környezetünk súlykolt belénk gyerekkorunk óta. Te homofób nem magadtól lettél, nem így születtél.

A valóság az, hogy annyit kell egy emberről tudnod, hogy jótékony, szimpatikus emberileg, vagy kártékony. És eszerint élni.

jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

Mire számítasz ottalvásnál? Tán rád ugranak vagy azt hiszed kötelező részt venned egy kis seggbekukiban, vagy vendégként neked nézned KELL más szexuális életét? Nagyon sötét gondolkodásmód lenne.

Pedig most esélyed lett volna a felismerésre, hogy ő is ugyanolyan ember; de nem sikerül szabadulnod a gondolattól, hogy alsóbb rendű mint te vagy, és ezért meg kell büntetni.

Gondolom nőket sem szoktál arcon puszilni üdvözlésként, pedig ki tudja már hány ember spermája folyt rajta végig, és azt érinted az ajkaidhoz.

jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Homofóbnak lenni ciki, és a pàrod sokkal emberségesebb mint te. A haverod se gondol abba bele ha meglátogat téged hogy mit csináltál az ágyadon előtte. Szerintem se bannold emiatt, mert az éretlen viselkedésre utal, gondolom nem 15 éves vagy.
jan. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%

Ezt saját magadban kell rendbe raknod. A melegek közül sokan képesek kordában tartani az érzéseiket, nem állnak le az utcán vagy egy teljesen idegen baráti társaságban smárolni. Az lehet, hogy ha valaki rákérdez a haverjaid közül, ő simán bevallja, hogy meleg, de hidd el, azért bőven van, aki azon van, hogy normális életet éljen, és ez alatt azt értem, hogy nem hivalkodó és magamutogató. Az meg, hogy a kanapén a farkát törölgette, hát nem hiszem. Megvannak a módszerek arra, hogy ne vagy ne minden esetben legyen olyan, és amúgy meg, ha már a meleg haverodról ilyet gondolsz, az nem jut eszedbe, hogy másik haverod esetleg a saját kanapéján élvezett el, ahova te szintén leülsz? Az nem zavar? Nem utolsó sorban pedig, mivel neki is párja van, meg neked is, ne rettegj attól, hogy éjszaka odalopózik és rád akar mászni. Kicsit próbálj meg úgy gondolni rá, mint más haverjaidra, csak ő éppen fiúval van, nem lánnyal, de az érzései ugyanazok.


Egy szintén meleg

jan. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Psycho ***** válasza:
91%

Nem melegnek lenni gáz, hanem ilyen szintű homofóbnak. Ő nem tehet róla, így született, "ezt dobta a gép". A homofóbia viszont tanult attitűd. Valószínűleg nem te tehetsz róla, úgymond ezt tanultad el a szocializációd során. Az viszont gáz, ha ezt nem ismered fel, és nem teszel ellene.


Ennyi erővel utálhatnád azokat az embereket is, akik szeretik a tökfőzeléket. Fujj de undorító! Gondolj bele, elmentek hozzájuk vendégségbe, és azt kell nézned, hogy azok ott eszik azt a rettenetet! FUJJ! Sőt, képes lennél ráülni arra a kanapéra, amit lehet, hogy leettek tökfőzelékkel??? Jujj de rossz belegondolni!


Ugye milyen abszurd?

Mi a különbség?


Járj csak hozzá át, és szokd meg, hogy ő ilyen. Hogy ettől ő is ember - sőt, kifejezetten rendes. Írd felül a pozitív tapasztalatokkal a saját meggyőződésedet.

jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Valami baj van nálad az emeleten. Szerinted a hetero párok nem szexelnek a kanapén? Vagy mi?
jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
De úgy konkrétan mi bajod a b*zikkal? Nem fog rád mászni, mert hát tudtára adtad, hogy ilyen kapcsolatra nem vágysz. Emberileg jó fej, kedveled. Akkor miért is érdekel téged, hogy zárt ajtók mögött konkrétan milyen szexuális életet él?
jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

"De konkrétan van olyan barátom, aki minimum leköpné, de az sem lehetetlen, hogy egyből össze is verné. (Fizikailag is képes rá.) "



Miért kéne megverni és leköpni? Nem csinált ellentétek semmit. A heterók nem szexelhetnek a kanapén? Sőt! Heteróknál is létezik az anális szex, és sokan élnek is vele. Ha neadjisten a párjával jön egy buliba, és ott smárolna, az miért baj? Heteró párok nem csinálhatják ugyan ezt? (Mondom ezt úgy hogy elítélem ha valaki legyen bármilyen szexualitású, más emberek között smárol.)

jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
74%
Meg még hány biszex ismerősöd van, akiről nem is sejted...
jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!