Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy nő barátom, vajon...

Van egy nő barátom, vajon miért érdekli hogy mit gondolok a képeiről?

Figyelt kérdés
Ffi nő baratság van közöttünk egy éve. Azt kérdezi már harmadik alkalommal tőlem, hogy láttam e a felrakott képét, hogy milyen jól sikerűlt, milyen csinos rajta, mert hogy mem lájkoltam es megmutatta hogy nézzem meg. Tényleg nem láttam! Igen valóban jól néz ki, de tőlem mint (csak) barátjától miért kér megerősítést hogy tetszik-e, jól néz-e ki a képen? 30 as csaj, nem tini! Fura! Barátság esetén en ilyet nem tudom hogy kérdeznék e, ugye egy ferfi haveromtól sem kérdezem meg hogy szerinted jó lett e a képem! Tetszek e rajta! Mkndtam neki hogy persze nagyon csinos a kepen megköszönte. De miért az én véleményemre kíváncsi mindig? Esetleg arra kíváncsi hogy bejön e nekem mint nő? Mindketten kapcsolatban vagyunk, igaz egyikőnknek sem túl jó a kapcsolata!
jan. 6. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Tetszel neki
jan. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a másik nemhez tartozol, más látásmóddal. Gondolja, ha szerinted jó az a fotó, akkor másoknak is, főleg férfiaknak, tetszeni fog.
jan. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is tetszel neki.


Van egy ilyen barátom, aki hasonlóan viselkedett. Mindig küldött vagy 10-20 kèpet magáról hogy melyiken nèz ki a legszebben. Segítsek neki profilkèpet választani. Ugyanaz volt az összes kèp amúgy, 1-2 milimèter elmozdulással 🙄

Neki is sz4r volt a párkapcsolata. Egyszer volt valami vitája a barátnőjèvel, messengeren panaszkodott nekem majd rám mozdult.

Leállítottam, megmondtam hogy soha nem gondolnèk rá ÚGY...

Azóta nem küldi a kèpeket 😂

jan. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát akkor nem tudom mi az oka. Barátnak tekint csak, véleményemet kéri, vagy többet kezdett érezni. Azt tudom hogy jóképűnek, "kapósnak" tart, ezt mondta, de semmi tőbb nem volt közöttünk!


3

Hogy mozdult rád? Csak szóban?

jan. 6. 08:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Hagyományos típusú a csaj. Tetszel neki. De lehet hogy csak tudat alatt, magának se meri bevallani. Viszont kezdeményezni nem fog. Ha te sem, akkor életetek végéig marad ez a szitu.


Én is hasonlóan vagyok. Én sem kezdeményezek, de a volt kollegam sem, pedig érzem a vonzalmat az ő részéről is.


Már egy éve nem vagyunk kollégák de szinte naponta beszélünk. Nekem jó így egyenként, nem akarok kapcsolatba bonyolódni. Van egy majdnem felnőtt gyerekem.


De az érzés így is jó, én ennél többet nem is akarok.

jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5

Itt kicsit más a helyzet, van neki pasija jelenleg. De ha találkozom vele, majd figyelem a testbeszédét. Illetve zavarba jön e ha a szemébe nézek!

jan. 6. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy tetszel neki, vagy tényleg csak nincs kitől megkérdezze mert nincs más barátja. De olyanok is vannak akik mindenkivel ennyire csevegősek ennél még személyesebb témákról is.
jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7

Tudja magáról hogy jó nő, vannak visszajelzései pasiktól, azt tudom!

jan. 7. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!