Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka?

Nicholas Nelson kérdése:

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nagyjából két éve kisétált a két legfontosabb személy az életemből én lehetek a hibás, fel lehet ebből még "épülni?"


Egy kis kontextus hogy jobban érthető legyen a kérdés:

20 éves srác vagyok volt egy barátom akit óvodában ismertem meg, három évesen legjobb barátok lettünk elég gyorsan szinte elválaszthatatlanok voltunk egy általános suliban én azt hittem minden jól megy amíg egyszer csak kb a kovid ideje alatt 2022-ben úgy gondolta, hogy mindenféle ok nélkül ghostol és nem reagál többé az üzeneteimre


Többször megkérdeztem tőle azt mondta semmi köze hozzám de én mégsem értem akkor mit ronthattam el

Kb mindennap beszéltünk, egy héten többször is több órán át hívásoztunk is tényleg úgy tűnt nagyon jó barátok voltunk, ez a tipikus mindent is tudtunk egymásról, még régebben mondta hogy habár különbözünk ennek ellenére nagyon jól megértjük egymást és nincs semmi baj


Én az elmúlt években kb 13/14-18,5 éves korig olyan voltam aki nagyon megmutatta azt hogy különböző a többiektől és ennek hangot is adott nem túl erőszakosan de azért nem is túl gyengén, mindenről is volt véleményem de a barátom előtt nem voltam ilyen úgyhogy nem tudom hogy sokáig ilyen voltam van-e köze hozzá



Aztán még 2018-ban egy táborban megismertem a legjobb fiú barátomat akivel szerintem még sokkal jóban voltam mint akit fentebb említettem, nála talán erősebb volt ez a "más vagyok megmutatom dolog" de inkább a barátságunk utolsó szakaszában, mire oda jutottunk hogy szinte minden nap csak veszekedtünk és egyszercsak azt mondta ő nem bírja tovább és nem lesz többé a barátom ez 2022-ben volt


És azóta ugyan 360°-ban megváltoztam annyira hogy én sem ismerek néha magamra mondhatni ez a "normális" ember lettem, (most nem lényeg hogy definiálod ezt a szót)


De azóta hogy ez a két eset megtörtént összetört szerintem bennem valami, azóta előjött az önbizalom hiányom, azelőtt sem volt ez jóban, de negyedannyira sem jött fel


Azóta nagyon fárasztónak találok barátkozni és nem tudom miért, sokkal unottabb vagyok és sokszor ami régebben tetszett már nem


Szooooval lehet ebből kijönni valahogy vagy én ronthattam el valamit?



jan. 7. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Mostmar jobban vagy?
jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!