Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szomorú de mit a teendő?

Szomorú de mit a teendő?

Figyelt kérdés
Mindketten fiatal lányok vagyunk. Beszélgetni kezdtem vele úgy hogy nekem barátnőm van. A lány barát akivel instán kezdtünk beszélgetni nagyon kedves velem és látom benne a hatalmas megfelelési kényszert. (Csinált nekem egy Lil Peep Dalszöveget leírva papírra rúzsos puszikkal megcsinálva ilyen Aestheticre) és érdekes módon ki volt emelve hogy "trust me i got nothing for you another than love" ez a Nuts ból van. Fura hogy kiemelte. A párom/barátnőm egy nagyon féltékeny típus és nem merek neki beszámolni erről a csaj barátról. Az a helyzet hogy érzek iránta, a csaj iránt akivel instán beszélünk szilveszter óta. Viszont ez a csaj barát folyton írja nekem hogy felesleges beszélnem vele, meg hogy azzal csak magamnak ártok ha beszélek vele. (Bipoláris személyiségzavarja van) és azt hiszi magáról jelentéktelen, és nem érdemli hogy beszéljen velem és úgy érzi saját magamnak ártok azzal hogy beszélek vele. Az a helyzet már többször írtunk egymásnak szeretleket, becéztük egymást. Hatalmas a bűntudatom mert úgy érzem szégyellem magam amiért van párom és beszélek ezzel a lánnyal. Pedig megfog benne minden olyan érdekes.

jan. 9. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp szakítanék a helyedben, mivel ezek szerint nem igazán van már közted és a barátnőd között szerelem.
jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén rosszul is érezheted magad, mert nem vagy őszinte a pároddal. Neked jól esne ha veled csinálnák ezt? Én nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel, az egyszer biztos. Akivel írkálsz messze látszik rajta, hogy nem kapcsolatra való. Megcsináltad magadnak a lehető legrosszabb helyzetet, gratulálok.
jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy ezt elk..ad de nem is kicsit

Nyilván több gond is van irogatsz egy lelkileg törékeny lánnyal akit talán hitegetsz is a szeretlekezésel becézgetésekkel közben ott van a barátnőd aki féltékeny mivelhogy szeret (gondolom)

Itt azt tudod csinálni hogy magadba szállsz,átgondolod H mit is akarsz és kivel a másik csajt,mégha a baratnőd is pedig megprobálod elengedni

De minél tovább húzod annál rosszabb lesz valaki úgy is sérül

Vagy a másik opció hogy simán megmondod hogy beszélgetek ezzel a csajjal

Bár az lenne a legkomolyabb ha a barátnőm összejönne az instás csajjal

jan. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!