Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Leépítsek régi barátot ilyen...

Leépítsek régi barátot ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Úgy érzem részemről már nem őszínte ez a dolog. Van egy régi barátom, akivel (mint a legtöbbel) úgy találkoztam, hogy együtt piáltunk tinédzserként. Régebben nagyon szerettem, most viszont azt vettem észre magamon, hogy egy ideje már állandóan csak kifogásokat keresek, miért ne találkozzunk. Emiatt van is bűntudatom, de egyszerűen nem látom értelmét a közösen eltöltött időnek,mivel én közben változtattam. Már nem iszok rendszeresen és más töltődési módokat próbálok keresni. Neki viszont nem nagyon lett más hobbija. Emelett velem sem történik sokminden, ahogy vele sem, már nem érzem, hogy tudnánk miről beszélgetni. Viszont kötődök hozzá + szemétnek is érzem magam, hogy ennyire sznob lettem. Ti megmondanátok neki, vagy várnátok vele, hátha ez csak egy átmeneti állapot. (És ha az első, akkor hogyan?)

jan. 10. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elhívnám valami programra, amit szeretek. Ha eljön, akkor még vannak közös pontok.
jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem sznobéria. Érettebb lettél, ő meg úgy maradt.

Kiüresedett, tartalmatlan ivászat nem visz sehová.

Ritkítsd a találkozókat, először tologatással, majd negyedévenként összehozhatsz vele egy órát, hogy meghallgasd, mi van vele.

Aztán megoldás az is, hogy ha hív, azt mondod, nagyon elfoglalt vagy, majd jelentkezel. Aztán nem jelentkezel.


Mindenkinek egy élete van, üres hiábavalóságokra időt pazarolni luxus.

jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.
jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egyébként mint embert kedveled miért kellene azonnal leépíteni. Esetleg meg lehetne próbálni őszintén beszélni erről amit most leirtál. Lehet tudnátok mást is csinálni,még az is lehet, hogy ő is azért ivós programozik mert jobb ötlete nincsen. Bár nem valószínű. Ettől még megbeszélni lehet.
jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Utolsó: Igazából már beszéltünk ilyesmiről. Vagyis nem mondtam, hogy konkrétan róla is beszélek. De rengetegszer említettem, hogy engem már ez nem fog meg, más dolgokat is szeretnék.
jan. 12. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!