Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik lány ismerősömnek...

Az egyik lány ismerősömnek kűldhetek minden reggel űzenetet? Pl azt hogy Jo reggelt legyen szép napod 🙃

Figyelt kérdés
jan. 12. 14:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Kűűűldhetsz, legfeljebb nem fogja érdekelni.
jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne küldhetnél?
jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Akkor is ha barátja van?
jan. 12. 14:46
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Küldhetsz, amíg le nem tilt, vagy a pasija meg nem talál egy jobbegyenessel.
jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Zalkalhatod a baromságaiddal, csak aztán ne sírál amikor letilt vagy elküld a halál fszára.
jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Inkább ne tedd, kivéve ha együtt vagytok. Nekem is volt ilyen ismerősöm, sok minden jutott róla az eszembe, de egyik sem volt túl kedves gondolat. Az elején még aranyos tud lenni, de egy idő után inkább zavaró
jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha az a célod, hogy rekordsebességgel megutáljon akkor hajrá. Mutasd csak meg neki, mennyire szánalmas vagy, biztos beleszeret majd egy csúszómászóba 😂
jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez inkább idegesítő vagy érthetetlen, zaklatás-szerű lehet számára, szerintem - legalábbis kérdésből úgy következtetem ki - nem vagytok olyan viszonyban, hogy közvetlen ismerősének tartson, de nem tudom, mindenesetre az esetek többségében ez nem jó ötlet.
jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy a semmiből, indokolatlanúl? Ne tedd, nagyon hülyén fogja kivenni magát! Ezt azok csinálják leginkább, akik között már van valamennyi érzelem, és akkor kölcsönösen köszöngetnek így.
jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
Legtöbb csaj félreérti.:D Ha normálisabb fajta, akkor nem, de ez szerintem is inkább idegesítő. :D
jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!