Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik lány ismerősömnek...

Az egyik lány ismerősömnek kűldhetek minden reggel űzenetet? Pl azt hogy Jo reggelt legyen szép napod 🙃

Figyelt kérdés
jan. 12. 14:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
Én a második után tiltanálak.
jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%
Engem pl zavarna egy idő után, ha nem akarok tőled semmit de te nyomulsz. Ha meg barátom van akkor átrendezheti az arcodat hamar, így óvatosan csinálnám.
jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%
Hát, ha a legjobb barátom küldene nekem minden reggel Jó reggelt legyen szép napod!" üzenetet, legkésőbb a harmadik napon megkérdezném tőle, hogy belázasodott, vagy csak 3 napja részeg. Elképzelésem sincs, hogy mi értelme lehet egy ilyen üzenetnek, ezt még a párkapcsolat őrülten szerelmes időszakában is marhaságnak érezném.
jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%
Hát persze, csak majd jól letilt vagy blokkolja a kis üzijeidet. Hajrá.
jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
82%
és amúgy van valami értelmes mondanivalód is a számára, vagy csak egy gyökér, unatkozó kisfiú vagy, aki nem bírja elviselni, hogy valaki nem rá figyel?
jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
78%

Gondolkodj így: a kilencvenes években nem volt mindenkinek a házában internet és mobiltelefonja sem volt mindenkinek. Ha valamit mondani akartál valakinek azt egy vezetéktelefonos hívással intézted.

Később bejöttek a mobilok, ugyanúgy egy pár mondatos sevegésre hazsnálták, hogy gyorsan mondjanak a másiknak valamit, aki így már elérhető volt pl az utcán is.

A mostani online csevegőprogramok üzenetei ezt a funkciót váltják fel. Fel tudod venni akárkivel akármikor a kapcsolatot, anélkül, hogy neki meg kéne szakítania az aktuális tevékenységét, azért, hogy a hívásodat fogadja.


Ergo, te mit gondolnál, ha a egy lány minden nap felhívna telefonon csak azért, hogy annyit mondjon, hogy jó reggelt és szép napaot akart kívánni.

Nem éreznéd úgy, hogy többet szeretne?

Mert az, hogy te ezt megírod neki minden nap, ugyanilyen dolog.

jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
70%

Engem zavarna, nem tudnám, hogy hirtelen mit akar az illető ezzel. Főleg ha nem is áll közel hozzám.


Te voltál az is, aki megkérdezte a karácsonyi üzeneteset? (Valami olyasmi volt, hogy remélem nem virgácsot hozott a télapó az álomnőnek.)

jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
52%

"Legtöbb csaj félreérti.:D"


Szerinted mi a kérdező célja ezzel?

jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Jó akkor utáljon meg,ugysem lehet köztűnk semmi 😖
jan. 13. 13:39
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még mindig jó,ha semlegesen gondol rád, mint hányingerrel.
jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!