Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi igazi barátotok van?...

Mennyi igazi barátotok van? És hogyan, milyem módszerekkel ápoljátok a barátságot?

Figyelt kérdés
jan. 27. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

0.

Mikor párja/családja lett, mindegyik elfordult tőlem, akit igaz barátnak gondoltam.

Amíg voltak, addig kerestem őket, programokat szerveztem.

jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0
jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem vannak barátaim, de egyiket sem mondanám igaz barátnak. Azért attól messze vannak.
jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az 1-es, mind eltűnt a kedves barátnője,felesége szoknyája alatt.Senkim nincs.


F

jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0.
jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

0.

Nekem sem maradtak igazi barátok, mivel akiket annak gondoltam, elég hamar elfeledkeztek rólam, amint párkapcsolatuk lett.

jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy maximum, de amúgyis utálom ezt a szót, hogy barátság. Nem is hívom így már. Kétszínű undorító szó lett már sajnos.
jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

0


Amikor beteg lettem mindegyik elfordult. Hirtelen már senki sem ér rá...

jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0
jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy.


Alkalmazkodni kell. Pl én nagyon írogatós voltam ő meg nem, másokkal beszéltem egész nap vele meg heti egyszer kétszer. Már nem zavar és én is visszavettem az online jelenlétből, idősebb is vagyok már meg kevesebb is a barátom. Mondjuk nekünk az a szerencsénk hogy baba korunk óta ismerjük egymást, nem olyan szívesen hagyjuk el ezt a barátságot :D Ja meg az elfogadás is fontos, még ha nem is értünk együtt a másik döntésével, meghallgatjuk és támogatjuk egymást, óvatosan szólunk csak ha szerintünk valami nem jó ötlet.

jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!