Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék érte?

Mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő; művészeti iskola, kilencedik- és teljesen új osztály, ezzel a lánnyal, és egy kisebb baráti körrel jóban lettem az osztályban.

Emellett az ominózus lány mellett ülök, aki egyébként nagyon aranyos, egész ügyes és tök jól kijövünk, vele szorosabban vagyok mint a többiekkel, egy ideje programozunk is együtt, megyünk ide-oda.

Viszont az a helyzet, hogy az ő személyisége még nagyon kiforróban van. Nem azért mondom, mintha nekem AKKKORA NAGY személyiségem lenne, de ő még eddig sem jutott el - amivel nyilván semmi baj, erről szól ez az időszak. Viszont sokszor jártam már meg az ilyet, mert általában az a vége, hogy az ilyenek átveszik az összes viselkedési formám. A külsődleges dolgoktól kezdve egészen az érdeklődési körökig, stb. Nem tudom annyira megmondani, miért is zavar és idegesít ez engem, mert igyekszem magamban tudatosítani mindig, hogy csak egy van belőlem, ahogy mindenkiből, sosem lesz olyan mint én - ahogy én se olyan, mint ő, vagy bárki más -, éshogy így is nagyon eGYeDi maradhatok.:,)

(De sose sikerül magamat meggyőzni.:c)

Ráadásul erre az egész szituációra még rárak egy lapáttal a dolog, hogy ez egy művészeti iskola, és úgy érzem, verseng velem, én pedig folyton "bekapom a csalit", és aztán sikeresen rá is feszülök, és ezzel rányomódik a bélyeg arra az adott napra.

Mindenesetre összegzem; Szeretném ezt a másolós-szituációt elkerülni - mert, mint mondtam, már megjártam párszor. Mit tehetnék, hogy segíthetnék, hogy megtalálja a SAJÁT stílusát - értem itt az önkifejezés módját, a zenei- és öltözködési ízlést?



jan. 27. 19:43
 1/1 anonim válasza:
Az ilyenekkel nem lehet mit tenni,hadd akkor ezt a barátságot..
jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!