Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, egy elég rossz középiskolába járok Budapesten. Nagyon sokszor próbálkozom barátkozni másokkal, de nem nagyon sikerül. Az emberek egyáltalán nem kérnek belőlem, és nem tudom, mit csináljak, hogyan szerezzek igazi barátokat.

(Egy ismerősöm profilján teszem közzé a kérdést, ne írjatok privát üzenetet, a közösbe várok válaszokat, ha lehet.)



jan. 27. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem 57 évesen nincsenek barátaim! engedd el!
jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Unalmas az élet barátok nélkül.
jan. 27. 22:00
 3/6 anonim válasza:
legyen valamilyen hobbid
jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van hobbim, vagyis sportolok.
jan. 28. 00:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom, hogy nincsenek barátaid... :(

Sajnos nem tudom megítélni, hogy ez azért van-e, mert csak bunkó emberek vesznek téged körül, vagy azért, mert lehet, hogy veled is van valami kisebb-nagyobb "probléma", hogy nem akarnak veled barátkozni - ezt nem tudom megítélni!

De nagyon jól teszed, hogy rendszeresen próbálkozol barátkozni emberekkel; nem szabad feladni soha, mert biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb biztos, hogy fogsz majd találni egy-két barátot az életedben, csak légy türelmes! ;)


Tudom, hogy azt írtad, hogy ne írjon neked senki privátban, de én akkor is nagyon szívesen "felajánlom" neked azt, hogy beszélgessünk, haverkodjunk, mert egy próbát szerintem megér! :D

Megmondom őszintén, nekem sincsenek jelenleg túl sok barátaim, szóval én is örülnék, ha tudnék találni egy új barátot! Szóval ha gondolod, akkor nyugodtan írj rám te privátban és akkor majd akár egy másik platformra is áttérhetünk, ahol természetesen majd bővebben bemutatkozom!


19/f

jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lecsó22 válasza:
pacsi
jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!