Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen emberrel mit lehet kezdeni?

Ilyen emberrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Mindketten 30 évesek vagyunk, haverok/munkatársak, és a szóban forgó ember elég sértődékeny, gyerekes. Legutóbb azon akadt ki, hogy nem lett meghívva egy kirándulásra, amit szűk családi körben terveztem. Holott előtte 1-2 nappal hívtam kirándulni Londonba, ő meg azt ecseteli másoknak, hogy le se szarom a fejét, és hogy hátba lett szúrva.
febr. 10. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozzál vele, csak játszmázik.Direkt a rossz híredet kelti, alaptalanul. Én nem barátkoznék vele.
febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
*Munkában sem kell vele beszélgetni, reggel köszönsz neki, ami a szakmai dolgok, megvitatjátok, de ami nem_a munkával kapcsolatos, arról meg nem_beszéltek. Ilyen félmondatos,ilyen "aha"-válaszokat is adhatsz,hogyha egyéb dolgokról kérdez.Ja és próbáld vele megbeszélni33, akár muta333sd m3eg3 333ne3ki33 ezt 3a kérdést. 3
febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

*Ha máshogy nem megy, akkor print screen/inkább szöveget wordből kinyomtatva,de akár telón is lehet, v ímélben elküldöd neki a linkjét.

Amúgy, valszeg ez az ember szeret az "áldozat" szerepében tetszelegni, hogy sajnálatot kapjon, hogy lássa, hogy szeretik. Valószínűleg szeretethiányos, még saját magát sem szereti,valszeg rossz ,nem szeretetteljes, ha3nem3 nyo3masztó, szeretet nélk3üli,rombo3l3ó3 3csalá3di kö3z3egbe33n nőtt3 3f3el. valodi megoldást nem tudok,hogyha segiteni szeretnél rajta.

febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen beszéld meg vele, hogy ezt és ezt hallottad, amit "másoknak terjeszt" és kérd me hogy mondja személyesen neked: mi a problémája, mert ha másoknak mondja - amennyiben ez igaz - nem tudod meg abból hogy mi a gond, de nem etikus.
febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit,gyerek meg
febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd magadra, valószínűleg mással is így viselkedik.

Én is megpróbálnék vele erről személyesen beszélni, megmondanám, hogy nem helyes, amit tesz, és, hogy visszahallottam ezt-azt, ami nem épp igaz, és, hogy örülnék annak, ha erről leszokna.

febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!