Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Középkorú embereknél mennyire...

Középkorú embereknél mennyire marad meg a baráti kör?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallom, hogy az a standard iskolában, egyetemen nagyon jól lehet barátkozni és nagy társasági életet lehet élni, de aztán egy bizonyos kor felett a többség ugye megházasodik, családot alapít, ilyenkor a baráti kapcsolatok háttérbe szorulnak. Vagy eleve az is ott van, hogy más városban él, mint ahol felnőtt vagy ahol tanult, akkor ott nyilván újra kell építeni a kapcsolatokat. A régiek már kevésbé maradnak meg, ha távolság is van. Úgy tűnik, hogy a legtöbb barát eltűnik az ember életéből és nem igazán jönnek újak, akikkel mélyebb is a kapcsolat, nemcsak felszínes.

febr. 11. 18:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igaz, nem a kérdező vagyok, de én is köszönöm a válaszokat, főleg #7nek, mert ugyanúgy gondolom, ahogy ő leírta, de bizonytalan voltam benne, hogy jól van-e ez így. :D
febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Jani_a_NAGY ***** válasza:
100%
Tul'képp, (más már írta) gyerekkori barátok megvannak. 26-évesen (viszonylag x-en) megnősültem, a felnőtt társaság lassan, egyre inkább leapadt. Korban rokon házaspárokkal, igen talán a gyereke miatt van kapcsolatunk. De hogy ez barátság lenne, inkább gyereknevelési baráti társaságok.
febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!