Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha lánnyal séta közben össze...

Ha lánnyal séta közben össze összekoccan a vállunk, karunk, olyan közel jön mellettem azt lehet apró jelnek betudni?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk már jó ideje, és nem húzódott el ugyanolyan közel sétált mellettem utána is. Vagy csak véletlen lehetett részéről? Azt tudom hogy jó pasinak tart, mert mondta.
febr. 15. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
milyen magasak vagytok hogy egymagasságba van a vállatok?
febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, szimplán egymáshoz értetek séta közben
febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Shaddark ***** válasza:

Vagy igen, vagy annyira "barát zónában" vagy hogy úgy viselkedik veled mint ha te is lány lennél vagy fiú testvér.

De ezt neked kell tudnod, szerintem elég egyértelmű ha más dolgokat is megnézel.

(Testbeszéd, mimika...)

febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Na ebből van az, hogy fiú-lány barátság nincs. Az egyik fél előbb utóbb többet fog érezni de a másik fél nem, így megszakad a barátság.
febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Magasabb vagyok nála, 5-6 centivel, így simán összeér.

Barátzóna az lehet, de akkor miért mondta nyiltan nekem hogy helyes pasinak tart. Akkor ezt gondolom nem mondta volna.

febr. 15. 13:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Testbeszéd? Azt vettem észre hogy mélyen a szemebe szokott mostanában nézni, (van hogy érzem akkor néz mikor el vagyok fordulva) és van hogy zavarba is tudom hozni őt, ha én nézem több másodpercig, vagy ha olyan a téma.
febr. 15. 13:43
 7/10 Shaddark ***** válasza:
Hát próbálkozz be aztán kiderül. ha más nem, lehet belőle barátság extrákkal :)
febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Öcsisajt, attól hogy ezt mondta neked, az nem jelenti feltétlen azt, hogy dugni akar veled. Vágod?

febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ebben van egy ilyen rész, itt mást jelent! 🙂


https://www.youtube.com/watch?v=sokdL-0iV9s

febr. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az egy ninja moment. Azért nem tűnik fel, mert fehérként immunis vagy rá.
febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!